Rezultate te kerkimit per termin: +Bexhet

Total: 741
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.245Z

“Kanosi” prokurorin, policia arreston Bexhet Voglin

06/10/2009  Prokurori: S’më ka kërcënuar njeri. Vogli i irituar me drejtësinë në tërësi 33 vjeçari lihet i lirë. Akuzohet për vdekjen e një 3 vjeçari TIRANE- Policia e Tiranës ka arrestuar në sallën e gjyqit një 33-vjeçar pasi mësohet se ai ka kakanosur prokurorin dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.154Z

Bexhet Pacolli vizitë në El Salvador

Prishtinë - Kryetari i aleancës “Kosova e Re”, Bexhet Pacolli mësohet se ka udhëtuar drejt Salvadorit ku do të jetë pjesëmarrës në prezantimin e presidentit të ri, Mauricio Feunes. Zyrtarë të AKR-së thonë se pas marrjes së detyrës nga presidenti i ri i Salvadorit do të vijë edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.115Z

Bexhet Pacolli, president antikushtetues i Kosovës

Gjykata Kushtetuese e Kosovës shpalli si antikushtetues, votimin e 22 shkurtit 2011, ku Bexhet Pacolli u zgjodh President. Deputetja e LDK: Nuk bëhet fjalë për shkarkim, pasi nuk kemi të bëjmë me akt të Presidentit, por të Kuvendit. Të presim masën që i propozohet Kuvendit Prishtinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.761Z

Arrestohet për korrupsion, K/Inspektor Antonio Bexhet Nazëraj

Policia e Shtetit ka arrestuar te enjten punonjësin e policisë, Antonio Bexhet Nazëraj, me detyrën e ndihmës-specialistit për hetimin e krimeve të hapura në Komisariatin e Policisë ne Lushnjë. Burime nga Ministria e Brendshme bene te ditur se strukturat e Hetimit të Sektorit të SHKB-së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.760Z

Bexhet Pacolli zgjidhet president i Kosoves Hashim Thaci kryeminister

Parlamenti i Kosoves zgjodhi sonte me 62 vota pro 4 kunder dhe nje vote te pavlefshme Bexhet Pacollin kryetarin e deritashem te Aleances Kosova e Re ne postin e presidentit te Kosoves. Ai u zgjodh ne raundin e trete te votimeve pasi ne dy raundet e para ai mori 54 dhe 58 vota. Pas kesaj pasoi ker

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.520Z

Meta takim me kreun e Aleancës për një Kosovë të re, Bexhet Pacolli

Ministri i Jashtëm Ilir Meta ka pritur në një takim kryetarin e Aleancës për një Kosovë të Re, Bexhet Pacolli. Takimi u përqendrua në intensifikimin e punës së diplomacisë në Prishtinën dhe Tiranën zyrtare, për të rritur numrin e vendeve që njohin pavarësinë e Kosovës. Pas taki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.474Z

VENDIM PËR DHËNIEN SHTESË PENSIONI TË POSAÇËM SHTETËROR Z. BEXHET SHEHU

VENDIM PëR DHëNIEN SHTESë PENSIONI Të POSAçëM SHTETëRORZ. BEXHET SHEHU Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të nenit 5, të ligjit nr 7703, datë 11.5.1993, “Për sigurimet shoqërore në Republikën e Shqipërisë”, të ndryshuar, me propozimin e Kryeministrit,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama