Rezultate te kerkimit per termin: +Biazi

Total: 2539
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.816Z

De Biazi, tani komentator

Xhani De Biazi ka përfunduar të gjitha punët në Tiranë për rinovimin e kontratës së tij dhe tani është në Itali për të pasur disa ditë pushimi, nëse mund të quhen të tilla. Numri një i kombëtares shqiptare ka qenë i pranishëm në stadiumin Friuli për të komentuar një nga ndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.662Z

DUKA DE BIAZI

Trajneri i kombëtares shqiptare dhe presidenti i FSHF-së, Armando Duka kanë thënë se do të bëjnë gjithçka për të afruar në ekip lojtarin e Mançester Junajtid. Ai është një talent i madh dhe do të përpiqemi që në çdo mënyrë të arrijmë tek ai. Ka mbetur vetëm rruga zyrtare p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.965Z

FOTOLAJM/De Biazi takon Manajn

Sikurse kishte premtuar, Xhani De Biazi takoi sulmuesin shqiptar të Interit, Rei Manaj. Së bashku me ndihmësin e tij Paulo Tramexani, trajneri i Kombëtares u takua me 18-vjeçarin në Milano të enjten. Tekniku italian gjithashtu do ta ndjekë lojtarin në stërvitje si dhe do të bisedojë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.329Z

De Biazi: Goli i parregullt

Nga Olsi Tujani Trajneri i Shqipërisë ka deklaruar se përpara akordimit të penalltisë, mungon një faull Në pjesën e dytë kemi bërë një lojë më të mirë dhe kemi rrezikuar disa herë portën Trajneri Xhani de Biazi ka mbetur i pakënaqur nga ajo që ka marrë Shqipëria në ndeshjen m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.555Z

Frenon De Biazi

Dritan Ikonomi Trajneri i Shqipërisë paralajmëron kundër euforisë: Qipro është skuadër e fortë, fitorja 6-1 nuk përsëritet më. Agresiviteti, kyçi i suksesit tonë Pesë sulmues në kombëtare të japin përshtypjen e një skuadre tejet ofensive, megjithatë Xhani de Biazi e ka nisur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.535Z

De Biazi: Kosova bëri sa mundej

Xhani de Biai ka theksuar se Përfaqësuesja e Kosovës dha maksimumin në sfidën ndaj Turqisë, teksa u shpreh se Anel Rashkaj ende nuk gëzon epitetin e liderit te skuadra verdhekaltër. Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi, ka theksuar se Kosova dha maksimumin në takimin nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.412Z

De Biazi: Meritonim tre pikët

Trajneri i kombëtares, Zhani De Biazi ka folur pas humbjes ndaj Sllovenisë, duke shprehur edhe mllefin e tij për rezultatin. Sipas trajnerit loja që bëmë, meritonte maksimumin. Ja edhe deklarata e tij pas ndeshjes: Ajo që u pa në fushë ishte shumë e qartë. Meritonim shumë më tepër. Mad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama