Rezultate te kerkimit per termin: +Bieber

Total: 921
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.107Z

Emocionet Bieber

Justin Bieber ka shpërthyer në vaj, teksa fliste për Avalanna Routh e cila njihet edhe si zonja Bieber, n filmin e tij “Belive”. Ai e ka njoftuar këtë vajzë e cila ka qenë inspirim për të në vitin 2012, kur edhe dëgjoi se ajo po ball

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.841Z

Paditet Justin Bieber

Një fotograf ka paditur këngëtarin e njohur Justin Bieber, pasi, ai kishte urdhëruar truprojën e tij që ta sulmojë dhe ti marrë kasetën me të cilën e ka filmuar në kamerën e tij. Më parë ishte raportuar se fotografi Jeffrey Binion dha një deklaratë në polici më 5 Qershor, duke bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.053Z

Arrestohet Justin Bieber

Policia e Majemit prangosi Justin Bieber për drejtim të rrezikshëm të automjetit nën efektin e lëndëve narkotike dhe alkoolit. Lajmi fillimisht qarkulloi nëpër mediat amerikane ndërsa më pas mbërriti konfirmimi i policisë së Majemit. “T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.465Z

Selena-Bieber rikthehen bashkë?

Rikthimi i bujshëm i Selena Gomez me Justin Bieber mund të ndodhë me të vërtetë,të paktën nëse një llogari në rrjetin shoqëror “Instagram” mund të merret për bazë. 19-vjeçarja publikoi në profilin e saj një imazh me ish-të dashurin këngëtar, me mbish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.061Z

Arrestohet kengetari Justin Bieber

Kengetari I famshem 19 vjecar, Justin Bieber u arrestua nga sherbimi policor ne Mayemi per drejtim të rrezikshëm të automjetit nën efektin e lëndëve narkotike dhe alkoolit. Sipas burimeve nga sherbimi policor ne Majemi testet e kryera pas arrestimit te Bieber treguan s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.489Z

Justin Bieber udhëton në hënë!

Në mesin e turistëve të parë të cilët do të udhëtojnë në hënë me Vigin Galactic,do të jetë edhe këngëtari kanadez,Justin Bieber. Sipas BBC,pop ylli do tiu bashkohet personaliteteve të njohura që tashmë i kanë rezervuar  vënd në këtë udhëtim edhe miliarderit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.807Z

Fqinji denoncon Justin Bieber

Transmetuar më 21.03.2015 - 13:59 PUBLICITET Telashe në horizont për Justin Bieber, i cili së shpejti duhet të dalë në gjykatë për tu përgjigjur lidhur me akuzat e reja të ish-fqinjit të tij t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama