Rezultate te kerkimit per termin: +Bieta +Sulos

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.805Z

Shqiptarja Megi Doçi, sot golashënuesja më e mirë në botë

Futbollistja dhe tanimë golashënuesja më e mirë në botë për vitin 2018, Megi Doçi, ishte e ftuara e Bieta Sulos në studion e Ftesë në Pesë, në Top Channel. Pjesë e ekipit të Vllaznisë dhe Kombëtares, Megi ia doli të rrëmbente këtë titull, duke shënuar plot 84 gola gjatë vitit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Shpërthen gazetarja: Në veri kanë turp të flasin për seksin!

Gazetarja Erjona Rusi ishte e ftuara e Bieta Sulos në studion e Ftesë në Pesë, në Top Channel. Kohët e fundit, ajo ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediet, për shkak të shkrimeve provokuese në revistën më të re feministe Bitch Magazine. Në mbrojtje të një prej shkrimeve të s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama