Rezultate te kerkimit per termin: +Bildunterschrift

Total: 3134
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.890Z

Se bashku - te ndertojme te ardhmen - Javet nderkulturore ne Frankfurt mbi Main

Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Foto simbolikeEdhe kete vit ashtu si ne vitet e tjera kur zhvillohen javet nderkulturore ne Frankfurt Mbi Main nuk mungojne te papriturat per vizitoret gjermane. Qytetareve te Frankfurtit dhe te interesuarve te tjere u ofrohet m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.189Z

Fol - behu pjese e jetes - E ngarkuara e qeverise gjermane prezanton sezonin e dyte te fushates

Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Foto ilustrueseTi nxjerresh gjuhen dikujt eshte veprim mjaft i pasjellshem - kjo vlen si per gjermanet ashtu dhe per shume kultura te tjera. Dhe megjithate pikerisht ky gjest eshte pjese e fushates drejtuar emigranteve qe te mesoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.447Z

Sistemet radio-televizive evropiane ne krahasim

Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Logoja e ORF-seVendi i fundit i BE-se qe i dha fund monopolit te televizionit publik ishte Austria. Vetem ne vitin 2003 ajo i lejoi televizionit privat ATV te fillonte transmetimet ne mbare vendin. Gjithesesi dominuese jane progra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.674Z

Ballkani | 29.08.2010

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Dokument për një udhëtim i lëshuar nga konsullata "Atje e nxirrni pasaportën dhe me lejen e qëndrimit, të cilën e merrni prej Entit për të huajt aty ku banoni ktheheni në Gjermani... ndonjë pyetje... jo faleminde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.427Z

Ballkani | 28.08.2010

Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift: Dokument për një udhëtim i lëshuar nga konsullata "Atje e nxirrni pasaportën dhe me lejen e qëndrimit të cilën e merrni prej Entit për të huajt aty ku banoni ktheheni në Gjermani... ndonjë pyetje... jo faleminder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.445Z

Samiti BE-Azi - nje forum atraktiv por pa rezultate te shumta konkrete

Bildunterschrift Groszligansicht des Bildes mit der Bildunterschrift Jean-Claude Junker Monedha kineze duhet te rivleresohet. Zenkat per vleren e ulet te monedhes kineze renminbi qe njihet ndryshe edhe si juan ishin tema kryesore ne diten e dyte dhe te fundit te samitit ne Bruksel. Bashkimi Evropia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.656Z

Berlinale 2011 - Ariu i Arte shkon sivjet ne Iran

Isabella Rossellini Ariu i Arte per filmin me te mire i jepet Nader dhe Simin.... Per here te pare ne historine e Berlinales Ariu i Arte shkon sivjet ne Iran. Kesisoj filmi me i preferuar i publikut dhe favoriti kryesor ne kete festival e fitoi vertete garen. Bildunterschrift Groszligansicht des

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama