Rezultate te kerkimit per termin: +Bilisht

Total: 1641
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.647Z

Majko në Bilisht: Doganierë, bëni gati plaçkat

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, që kësaj here udhëhoqi garën në Tiranë, është shprehur në një takim me socialistët e Devollit se doganierët duhet të bëjnë gati plaçkat për të ikur. Deklarata e tij është bërë në Bilisht, ndërkohë që lajmet pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.725Z

Dhunë në Bilisht Sport - Besëlidhja, gurë mbi gjyqtarët

Një tjetër akt dhune mbi gjyqtarët në fushat e futbollit, kësaj radhe "teatri" i dhunës spostohet në Bilisht, në ndeshjen Bilisht Sport-Besëilidhja, e ndërpretë në minutën e 54-t, kur rezultari ka qenë 3-0 për miqtë nga Lezha. Drejtuesit e Bilisht Spporrt kanë shfaqur pakënaqësi n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.705Z

Bilisht, zhduket 50 vjecari, familjarët denoncojnë

Sic deklarohet nga familjarët, Vilson Meka me banim në Bilisht, në gjendje të rëndë psikologjike ka dalë rreth orës 5 të së shtunës nga shtëpia me makinën e tij tip Pezho 106 me targa DV 2703 A në ngjyrë gri dhe nuk është kthyer. BILISHT- Një 50 vjecar nga Bilishti është lar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.468Z

Dhunë pafund, goditet anësori në Bilisht

Të kuqtë fitojnë 0-3 në një ndeshje ku nuk munguan incidentet e dhunshme Dhuna është kryefjala e kësaj mesjave futbollistike në Shqipëri.Pas dhunës së fundit në Sopoti-Burreli, e cila është në pritje të ndëshkimit të rëndë të Komisionit të Disiplinës, Kategoria e Parë rikthe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.338Z

Klienti kercenon pronarin e "TV-Kabllorit" Bilisht

Bilisht- Klienti kercenon ne zyren e tij pronarin e "TV-Kabllorit" ne Bilisht, merret nen akuze per "kanosje". Ngjarja ka ndodhur dy dite me pare ne qytet, brenda ambienteve te kompanise private qe operonte ne kete qytet, kur policia vendore eshte njoftuar per incidentin e ndodhur ne zyren e adminis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama