Rezultate te kerkimit per termin: +Bir

Total: 5100
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.537Z

GJEL BIR GJELI

Edison Ypi Këtë fund viti thash' të ha një gjel të pjekur. Të mirë. Jo sorollop ngrehur mbi pleh. Jo bastard që këndon mbytur. Pra jo gjel bir gjeli. Por tamam gjel nga ata që një herë po kakarisi në Myzeqe bën të ulin kokat me nderim pulat në Mirditë.Vajta në treg, e zgjodha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.061Z

Mesazhi i Tahirit: Nuk ka bir nëne e bir ku që të më pengojë!

Pasi ka trazuar seancën plenare të Kuvendit, ish-ministri Sajmir Tahiri ka folur pasi ka lnë Parlamentin, duke theksuar se atë nuk e mbron njeri nga hetimet e nisura nga Prokuroria për akuzat që e shohin të përfshirë në trafik ndërkombëtar droge. Ishte ditë e lumtur për mua se më film

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.640Z

Babë e bir ende në det

01/03/2005  Dita e tretë e kërkimeve Që prej ditës së diel, kur edhe është konfirmuar mbytja në derdhje të Ishmit e 37-vjeçarit Pjetër Vathi dhe 13-vjeçarit Floger Vathi, babë e bir, vazhdojnë kërkimet për nxjerrjen në breg të viktimave. Kapiteneria e Portit të Durrësit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.790Z

Nene e bir vrasin nusen

Nënë e bir Alfred dhe Tixhe Bleba, përkatësisht 32 dhe 67 vjeç, në bashëkupunim me njeri-tjetrin, kanë vrarë nusen e tyre, 31 vjeçaren Zemerie Belba, 31 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Strok të Komunës Quk&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.660Z

"Nene Tereza", plagosen at e bir

Babe e bir jane plagosur rende, pasi u bene viktima te nje atentati qe ndodhi parmbreme ne oren 21:50 ne rrugen "Nena Tereze" te Prizrenit perballe nje marketi. Patrullat e policise konstatuan ne vendngjarje se persona te panjohur kishin qelluar me arme zjarri ne drejtim te dy viktimave, babe e bir,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.465Z

Fier, plagosen babë e bir

Babë e bir përfundojnë në spital pas një grindje banale me kushuririn e tyre Sokol Sherifin. Kjo ngjarje ka ndodhur sot në qytetin e Fierit ndërsa mësohet se djali 15 vjeçar me iniciale XH. SH. dhe i ati Rexhep Sherifi, 40 vjeç janë plagosu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.322Z

Ekzekutohen më armë nënë e bir

Një vrasje dyfishtë ka ndodhur pranë fakultetit juridik. Janë vrarë nënë e bir, Flutura Deliu dhe Elton Deliu. 32- vjeçari i cili njihej me pseudonimin "Kuqi", vdiq rrugës për në spital. Ndërsa nëna e tij, Flutura Deliu, 52 vjeç u gjet e vdekur në vend. Nënë e bir dyshoh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama