Rezultate te kerkimit per termin: +Bize

Total: 56
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.595Z

Baze e NATO-s ne Bize

brbrDiten e dyte te vizites se sekretarit te mbrojtjes Michael Fallon ne Shqiperi ministrja Mimi Kodheli i ka prezantuar nga afer zonen stervitore te bazave ushtarake ne Bize te Martaneshit Sekretari Fallon ka pare nje stervitje te trupave pjesemarres ne Joint Effort 16 te cilet prezantuan disa ske

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.955Z

Stervitja e NATO-s ne Bize

brbrPer here te pare ne vendin tone Forcat e Armatosura organizojne nje stervitje te perbashket me disa nga vendet partnere te NATO-s ku komanda mbeshtetese dhe drejtimi ishin organizuar nga gjeneralet shqiptare Ne Join Efort-16 moren pjese 1500 trupa te forcave tokesore detare e ajrore teksa sterv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.525Z

Ngrica veshtiresonqarkullimin ne shume zona

Gjate javes se fundit temperaturat e uleta dhe reshjet e debores qe kane perfshire te gjithe vendin gje qe ka veshtiresuar qarkullimin e mjeteve ne disa prej akseve rrugore sidomos ne zonat veriore dhe juglindore te vendit.Ne qarkun e Dibres ne aksin kryesor vazhdon trajtimi me kripe dhe granil ne v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.211Z

Vihet nen hetim per tjetersim toke, ish-kreu i Kthimit te Pronave

Durres - Tjetersimi i prones, ka bere qe Policia e Durresit, te nise hetimet ndaj nje ish-zyrtarit te Komisionit te Kthimit te Pronave, ne komunen e Ishmit. Burimet zyrtare nga policia e qytetit bregdetar thane se ish-zyrtari i larte vendor, Gege Ndoja, eshte proceduar penalisht pasi eshte gjetur pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.512Z

Gati hapja e e tenderit per autostraden Tirane-Elbasan. Nga Shkodra ne Vlore autostrada do jete me 4 korsi

01-12-2010 / Gazeta 55 Keshilli i Ministrave autorizon Drejtorine e Pergjithshme te Rrugeve per te hapur tenderat per ndertimin e tunelit Tirane-Elbasan dhe rruges se Arbrit loti 8-te Qeveria autorizoi sot Drejtorine e Pergjithshme te Rrugeve per lotin e 8-te te by pass-it Plepa-Kavaje-Rrogozh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.675Z

Debora kthehet ne akull, ngrijne rruget

Ulja e temperaturave dhe ngricat kane shnderruar deboren e rene ne shtresa akulli, duke rrezikuar edhe shoferet. Bora e ngrire prej disa ditesh, veshtireson qarkullimin e mjeteve ne akset kryesore, ndersa disa komuna ne Verilindje mbeten ende te bllokuara. Ne disa prej akseve rrugore ne zonat Verior

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.566Z

Rruga e Arbrit tenderi me vlere 2 miliarde leke hapet me 20 dhjetor

Aksioni Kryeministri nis fushaten me rruget por nuk deklaron fondet. Lista e projekteve Hapet tenderi per ndertimin e nje pjese te Rruges se Arbrit konkretisht segmenti qe nis nga dalja e Ures se Vashes e deri ne Bulqize. Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve ben te ditur se eshte caktuar fondi prej r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama