Rezultate te kerkimit per termin: +Biznesmen

Total: 7070
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.647Z

Një biznesmen për Vëllaznimin

Prishtinë, 4 janar — Periudha e errët në Vëllaznim mund të marrë fund shumë shpejt. Në fakt, një biznesmen i fuqishëm është i interesuar dhe i gatshëm ta blejë klubin gjakovar, i cili është pronë e Komunës së Gjakovës. Këtë e ka bërë të ditur menaxheri dhe futbollisti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.343Z

Berisha n takim me biznesmen egjiptian

Kryeministri, i shoqruar edhe nga nj grup biznesmensh shqiptar, takohet me biznesmen egjiptian dhe u prezanton rezultatet e reformave ekonomike dhe fiskale Kryeministri Berisha zhvilloi n Kajro nj takim me biznesmen egjiptian, antar t Federats s Dhomave t Tregtis dhe Industris s Egjiptit, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.203Z

Një biznesmen britanik ekstradohet në SHBA

Një biznesmen britanik i ekstraduar në Shtetet e Bashkuara, pasi dyshohet se i ka shitur Iranit bateri raketash, është marrë në dorëzim nga autoritetet, pasi ka mbërritur në Teksas.Biznesmeni Christopher Tappin, 65 vjeç, mbërriti në Huston pasi ishte nisur nga aeroporti londinez i Heathr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.391Z

Greqi, rrëmbehet një biznesmen grek

 SELANIK –Një biznesmen grek është rrëmbyer të premten e kaluar nga persona ende të panjohur. Policia bën të ditur se biznesmeni grek 55-vjeçar, Jorgos Ajvazoglu, u rrëmbye të premten e javës që shkoi në afërsi të shtëpisë së tij në lagjen e Selanikut, Oreokastro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.872Z

Tahiri priti biznesmenë nga Bursa

Zëvendëskryeministrja Edita Tahiri priti sot kryetarin e Shoqatës së biznesmenëve RUMELÄ°SÄ°AD, Åžahap AktaÅŸ, i shoqëruar nga delegacioni i grave të kësaj shoqate. Tahiri inkurajoi biznesmenët nga qyteti i Bursës, në veçanti ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.700Z

Greqi, arrestohen dy biznesmenë nga Selaniku

SELANIK - Policia Ekonomike greke arrestoi sot edhe dy sipërmarrës të tjerë, të cilët i detyrohen shtetit shuma të mëdha parash. Dy biznesmenët janë arrestuar sot në Selanik nga policia, pasi të dy së bashku, i kanë shtetit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.181Z

Këngëtarja shqiptare, gjobë 300 mijë euro të dashurit biznesmen

Një këngëtare shqiptare është dënuar me dy vjet e katër muaj burg nga ana e Gjykatës së Padovës, pasi i kishte vendosur një gjobë prej 300 mijë euro të dashurit të saj biznesmen. E dënuara është Mirela Qato, 48 vjeç. Sipas vendimit të gjykatës, ajo kishte arritur ti merrte t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama