Rezultate te kerkimit per termin: +Biznesmeni

Total: 7889
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.492Z

Kidnapohet biznesmeni

Eshte kidnapuar nga persona te panjohur nje biznesmen i njohur kosovar nga Rrafshi i Dukagjinit identiteti i te cilit eshte i njohur per redaksine. Per shkak se familjaret e tij kane kerkuar nga policia qe ky rast te mbetet anonim perkunder posedimit te informacioneve gazeta nuk mund te publikoje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.131Z

Biznesmeni, peng 90 minuta

Vendi ku u mor peng biznesmeni pranë pikës së basteve Një biznesmen i mesëm u mor peng dje për rreth 90 minuta nga tre persona në Tiranë.Saimir Shenjari, 33 vjeç, nga Burreli, pronar i një pike bastesh Ip-Bet dhe një furre buke, ka qenë pranë dyqanit të tij në afërsi të Profarmës k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.498Z

Vlor, ekzekutohet biznesmeni

Një biznesmen nga Vlora është ekzekutuar dje në mbrëmje në hyrje të banesës së tij në afërsi të Akademisë së Marinës.(UPDATE) Biznesmeni Kacandon Shehaj 37 vjec sapo kishte parkuar automjetin dhe ne momentin kur po mbyllte dyert e garazhit është qëlluar me 7 plumba nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.754Z

Shkoder, plagoset biznesmeni Berhan Vishnja

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Mësohet se i plagosur ka mbetur biznesmeni Berhan Vishnja, 50 vjeç. Ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit Loro Boriçi. Sapo u njoftuan për ngjarjen, forca të shumta policore mbërritën në vendin ku ndodhi pla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.847Z

Atentat mafioz në Shkodër, plagoset biznesmeni

Një atentat ka ndodhur në Shkodër ditën e sotme. Biznesmeni S.M. është plagosur pas një atentati. 44-vjeçari të cilit i kishin bërë një pritë, është goditur me breshëri plumbash. Ai ndodhet në spitalin e Shkodrës në gjendje të rëndë. Policia raporton se janë ngritur pika k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.204Z

Ekstradohet biznesmeni britanik

Biznesmeni britanik Christopher Tappin, është marrë në dorëzim nga autoritetet pasi ka mbërritur nëTeksas . Ai është ekstraduar të premten në Shtetet e Bashkuara, pasi dyshohet se i ka shitur Iranit bateri raketash. Biznesmeni Christopher Tapp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.865Z

Të verbrit, biznesmeni dhunues kërkon falje

Në një emision televiziv, të verbrit u shprehën se falja e kërkuar nga biznesmeni ishte një fyerje përtej dhunës TIRANË - "Nuk dolëm për të lypur bukë, por për të kërkuar të drejtat tona". Kështu u shpreh Fatime Muçmeraj lidhur me dhunimin që iu bë motrës së saj para Kryemin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama