Rezultate te kerkimit per termin: +Black

Total: 2385
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.920Z

“Black tar”, heroina vdekjeprurese

Konsumimi i heroines ka qene gjithnje shqetesuese ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, por ajo qe po shkakton nje situate alarmante ne vend eshte perdorimi i nje lloji te ri heroine te quajtur “black tar”. Sipas nje investigimi te televizionit ABC, “black tar” mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.148Z

Black Lives Matter në vitin 2015

Lëvizja "Black Lives Matter", "Jeta e zezakëve vlen" po përsërit thirrjet për t'i dhënë fund brutalitetit të policisë dhe po kërkon reformë në sistemin e drejtësisë penale në gjithë Shtetet e Bashkuara. Kjo lëvizje po përpiqet të ushtrojë ndikim tek opinion publik duke hedhur po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.456Z

Kthehet “Black adder”?

Nga Express më 01 tetor 2011 në ora 15:30 Seria humoristike “Black adder” me Rovan Atkinson në rolin kryesor, mund të ketë vazhdimin e saj të pestë dhe këtë 22 vjet pas përfundimit të saj. Aktori, i cili aktualisht është duke promovuar vazhdimin e filmit mbi agjentin Xhoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.770Z

Osbourne dhe Iommy ne gjyq per Black Sabbath

Lufte e hapur mes kengetarit britanik Ozzy Osbourne dhe liderit te grupit muzikor Black Sabbath, Tony Iommi per ceshtjen e emrit te bandes. Osbourne ka paditur ne gjykaten federale te New York kolegun, duke pretenduar se Iommi nuk eshte pronari i vetem i emrit te Black Sabbath. Kengetari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.642Z

‘Spekulohet’ ribashkimi i Black Sabbath

Rock grupi i njohur Black Sabbath thuhet se po përgatitet për një rikthim në skenën muzikore me një album të ri. Nga Express më 19 gusht 2011 në ora 14:29 Më shumë se 40 vjet pasi Ozzy Osbourne këndoi për herë të parë rreth sjelljes së Satanit afër grupit, formacioni fillestar i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.310Z

Black Eyed Peas akuzohet per plagjiature

Grupi Black Eyed Peas eshte duke u perballur me nje akuze te DJ britanik Adam Freeland, sipas se cilit, grupi ka kopjuar kenget e tij. Freeland thote se grupi kishte shfrytezuar ritmet e tij te kenges "Mancry in Party All the Time", qe ishin perfshire ne albumin e fundit te grupit "The E.N.D". "Ok,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.472Z

Black Eyed Peas merr pushime

Grupi i famshëm amerikan Black Eyed Peas ka vendosur të marrë pushime. Fergie, vokalistja e grupit, ka bërë të ditur se kjo gjë është e nevojshme në mënyrë që secili nga pjesëtarët t’i përkushtohet pro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama