Rezultate te kerkimit per termin: +Bllokut

Total: 9030
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.834Z

Thaçi: Vendimi i bllokut sinjal pozitiv

Pas tërheqjes së bllokut VLAN për pozitën e kryeparlamentarit, kryeministri në largim, Hashim Thaçi, ka thënë se partitë e bllokut e kanë pranuar vendimin e Gjykatës Kushtetuese dhe se ky është një sinjal pozitiv pas bllokadës pesë muajsh që nga zgjedhjet e fundit të qershorit. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.281Z

"Pronarët" e rinj të "Bllokut"

"Robin Hudët" modernë çdo ditë u marrin haraç "të pasurve" që duan të parkojnë makinën në zonën e "Bllokut". Kryesisht janë fëmijë minorenë, të cilët vendosin karrige, kona rrugorë apo qëndrojnë dhe vetë në këmbë për të rezervuar parkimin. Nëse nuk paguan, askush n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.430Z

Berisha: Rama po rikthen politikën e "Bllokut"

Kryetari i mazhorancës e përqendron vëmendjen e tij vetëm ndaj kryetarit të opozitës, Edi Rama FUSHË-KRUJË - Kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka vijuar dje praktikën e tij të përditshme, duke inauguruar shkolla dhe rrugë, ndërkohë që nuk ka ndërmarrë ende asnjë hap për zgjid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.465Z

Sot takohen liderët e Bllokut

Liderët e Bllokut LVAN sot do të takohen, në tentimin e radhës për të gjetur zgjidhje për ngërçin politik, në të cilin gjendet Kosova tash e 5 muaj. Takimi do të mbahet në zyrat e Grupit Parlamentar të LDK-së në Kuven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.961Z

Fillon takimi i Bllokut

(I plotësuar)Ka filluar takimi i liderëve të Bllokut. Sipas zyrtarëve të LDK-së takimi është i rregullt, ndërkaq liderët e Bllokur pritet të dalin me deklaratë për media pas takimit. /Indeksonline/ SSSAASS AdPlatformZone = {id: "549fca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.426Z

Berisha: Në politikë është kthyer kultura e Bllokut

Ndërtimi i një shkolle të re nëntëvjecare në Fushë Krujë, një investim prej 71 milionë lekësh, i ka shërbyer kryeministrit Berisha për të krahasuar përpjekjet e qeverisë dhe të opozitës në rrugën e integrimit europian të vendit. “Sot, në politikën shqiptare p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.725Z

Beqiri: Vendimi i bllokut ishte unik

Sekretari i përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Ismet Beqiri, ka thënë se Gjykata Kushtetuese bllokoi të drejtën e bllokut LVAN që ta ketë postin e kryekuvendarit. Ai ka theksuar në Klan Kosova se në pamundësi që të realizojnë këtë të drejtë, morën vendimin që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama