Rezultate te kerkimit per termin: +Blushi

Total: 6801
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.060Z

Blushi themelon LPD

brbrNga Levizja e Mendimit Ndryshe tek ajo per Demokraci Ben Blushi ka konfirmuar lindjen e nje fraksion te ri brenda Partise Socialiste Detyra per ta prezantuar ne asamble iu caktua Maqo Lakrorit por pjese e saj do te jene Mimoza Hafizi e Rexhep Mejdani Nderkohe propozimin e kryetarit socialist Ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.205Z

Blushi sfidon përsëri

Nga Xhovani Shyti Për të sfiduar kryetarin socialist Edi Rama, njëherësh edhe mbajtës i postit të kryeministrit, për inate e mllef personale, ndaj këtij të fundit, nga që nuk i ka ofruar post të lartë në Qeveri e parti, apo? Pyetjeve, pandehmave dhe thashethemeve të tryezave e ambi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.237Z

Blushi kembengul per zgjedhje

brbrBen Blushi ngulmon ne respektimin e statutit te Partise Socialiste per zgjedhje te kryetarit te saj Pas mbledhjes se grupit parlamentar deputeti i veteshpallur si kandidat per kryetar te PS-se deklaroi se socialistet po shkojne ne nje Kongres ku nuk do te zgjidhet kryetari packa se eshte detyrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.384Z

Blushi thyen heshtjen

Deputeti i Partisë Socialiste Ben Blushi ka thyer heshtjen e gjatë dhe ka folur në një të përditshme tani që PS ka hyrë në Parlament dhe Rama ka shpallur kursin e ri. Blushi ka komentuar edhe humbjen në zgjedhjet e fundit të 8 majit. Sipas depu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.552Z

FOTOT/ Blushi e Andis Harasani, sërish bashkë

Deputeti Ben Blushi dhe ish-deputeti Andis Harasani kanë tërhequr vëmendjen e fotoreporterëve. Ata janë fotografuar së bashku sot në mesditë në Bulevardin e Tiranës. Në një moment duken edhe të bezdisur nga vëmendja e fotografëve të medias ndaj tyre. Blushi është një nga kritik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.515Z

Blushi: Rama prano humbjen!

Zbardhen detaje nga mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste të zhvilluar sot në mesditë. Ben Blushi, një nga deputetët e rizgjedhur si anëtar i parlamentit të ri për qarkun e Korçës, ka shkëmbyer replika debate me kryetarin e PS-së Edi Rama. Nga burime brenda mbledhjes mësohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.521Z

Blushi qendroi duke ikur

Nga Adenil Pjetri Të gjithë e komentuan ikjen e Blushit nga Partia Socialiste. Të gjithë e kishin pritur prej kohësh një akt të tillë nga Blushi. Të shumtë ishin ata që fërkuan duart nga ikja e Blushit. Kishte nga ata qe ikjen e Blushit e shikonin si një direktivë të Ramës për t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama