Rezultate te kerkimit per termin: +Boci

Total: 720
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.291Z

Shkarkohet gjyqtari Boci kerkoi favore seksuale

var fbShare url httpvizionplusalshkarkohet-gjyqtari-boci-kerkoi-favore-seksualesize smallbrbrKeshilli i Larte i Drejtesise shkarkoi me 14 vota pro dhe asnje kunder kreun e gjykates se Gjirokastres Guximtar Boci Vendimi per shkarkimin e tij erdhi pas publikimit te nje audio-regjistrimi ku ai i kerk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.539Z

Boci Rama u kthye ne vendin e krimit

Partia Demokratike ka reaguar menjehere pas deklarates se PS se ne protesten e 18 shkurtit moren pjese rreth 200 mije shqiptare. Ne nje konference per shtyp deputetii PS-se Luciano Boci akuzoi liderin e Partise Socialiste Edi Rama duke e cilesuar ate si kryepucist i cili sulmoi institucionet ne demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.836Z

Katerina Boci, shqiptarja që vesh këngëtaren Fergie

 anila  memaVeshjet e saj janë plot ngjyrë, kolorit, elegancë dhe klas. Janë të shndritshme dhe sot për sot, janë të preferuara nga shumë yje të botës. Fergie, këngëtarja e njohur botërore, veshjet ka kohë që ia ka besuar shqiptares Katerina Boci, e cila sot është një nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.845Z

Boci Studentet po trajtohen si emigrante

e Hene 6 Tetor 20141118 am Partia Demokratike akuzoi dje qeverine se po i trajton studentet si emigrante te paligjshem Ne nje deklarate per mediat deputeti demokrat Luciano Boci u shpreh se qeveria po i sorollat studentet neper dyer dhe nuk u jep sqarim Qeveria po trajton mijera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.911Z

Avokati i gjyqtarit Boci Gjithcka montazh

Tirane 4 nentor 2016 NOAal- Ish- kryetari i Gjykates Gjirokaster Guximtar Boci u mor sot ne pyetje lidhur me pergjimin e publikuar ne media ku akuzohej se i kerkonte favore seksuale nje gruaje ne kembim te nje vendimi gjykatebr br Ai u mor ne pyetje ne Prokurorine e Krimeve te Renda per afro nje o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.320Z

Veteplagoset me cifte humb jeten 61-vjecari Boci

Dy dite me pare ne nje fshat te Pukes ka humbur jeten aksidentalisht nje i moshuar. Behet fjale per shtetasin Ndue Boci 61 vjec lindur dhe banues ne Fshatin Luf komuna Qerret Puke i cili aksidentalisht eshte veteplagosur me arme gjahu cifte dhe me gjithe ndihmen e dhene ka humbur jeten ne Spitalin R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.254Z

Luciano Boci: "Edi Rama, model regresi ne Shqiperi"

Edi Rame eshte nje model i regresit historik dhe social ne vendin tone. Ky ishte konkluzioni qe nxorri dje deputeti i Elbasanit, Luciano Boci ne nje deklarate per mediat. Sipas deputetit te ri te PD-se, anarkia dhe revanshi qe ai perdor ne politike, jane antivlera dhe nuk mund te konsiderohen si nje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama