Rezultate te kerkimit per termin: +Bogova

Total: 24
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.220Z

Bogove celet sezoni turistik 2012

Bogova komuna qe mbart shum resuse natyrore enderron zhvillimin nga turizmi malor, turizmin e sporteve ekstreme, turizmin nga peligrinazhi i besimtareve bektashiane ka çelur sezonin turistik per kete vit. Nje vit me pare jane regjistruar 10 mijë vizitore ne fshatin e vogel t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.554Z

Në Skrapar u sekuestruan 1888 kg marijuanë, 1 i arrestuar, 3 në kërkim

Policia e Skraparit në bashkëpunim me atë të beratit ka finalizuar me sukses operacionin masiv antidrogë të koduar “BOGOVA” në kuadër të të cilit u sekuestruan 1888 kg lëndë narkotike marijuanë, u arrestua 1 nga autoërt dhe u shpallën në kërkim 3 autorë të tjerë. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.196Z

12 kg droge ne Skrapar arrestohet nje person

Berat 26 tetor 2016 NOAal- Zbulohen ne Skrapar 12 kilograme lende narkotike duke vene ne pranga nje personbr br Gjate dites se djeshme u realizua operacioni i koduar Bogova gjate te cilit u be arrestimi i 26- vjecarit Leonard Qama banues ne fshatin Bogove te Skraparitbr br Krahas tij nisi proced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.409Z

Shirat ndotin Bogovën, Berati dy ditë pa ujë

BERAT - Shirat e rrëmbyeshëm të dy ditëve të fundit kanë ndotur vendburimin e Bogovës. Inertet e krijuara nga nxjerrja e pllakave të gurit kanë përfunduar brenda këtij ujësjellësi. Kjo ka bërë që qyteti i Beratit të mbetet dy ditë pa ujë të pijshëm. Lajmin e konfirmoi dje edhe d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.493Z

Ardit Gjebrea rafting me Metën dhe Arvizun në kanionet e Skraparit -FOTO

TIRANE - Ardit Gjebrea ka shijuar këtë të premte adrenalinën e kanioneve të Skraparit, bashkë me ambasadorin e SHBA Aleksander Arvizu dhe kryetarin e Kuvendit, Ilir Meta. Në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, Ardit Gjebrea thekson se kanionet e Skr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.192Z

Berat, sekuestrohen 12 kg kanabis në një banesë, 1 i arrestuar

Policia e Beratit ka sekuestruar 12 kilogramë kanabis sativa, ndërsa ka vënë në pranga një person dhe tre të tjera u proceduan në gjendje të lirë. Policia informon se: Më datë 25.10.2016, Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Berat, mbi bazën e informacioneve të marra në rrug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.897Z

Karoatrecet miliona dhe konflikt interesi

TIRANE- Nje autoveture Mercedez- Benz me targa te Tiranes zbarkoi si shume te tjera te marten ne mesdite ne piken e bllokimit te automjeteve ne Unazen e Re e cila perdoret nga Policia Rrugore per ndeshkimin e automjeteve kondravajtese qe bllokohen nga policia rrugore e Tiranes kur konstatohen te ven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama