Rezultate te kerkimit per termin: +Bogovs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

Riparimi i defektit të dimrit, lë banorët pa ujë në verë

Berat Ndrprerja e ujit t pijshm do t vazhdoj deri n fund t javs Tashm qytetart e Beratit do t prballen me mungesn e ujit t pijshm, pasi riparimi i defektit n tubacionin e Bogovs gjat rrshqitjeve t stins s dimrit kaq ata t ngelen pa uj t pijshm. Q prej dits s hn, qytetart i jan drejtuar dyqaneve pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.862Z

Berisha në Berat: Ne, 10 herë më shumë investime se PS

Kryeministri Sali Berisha ishte n Berat, n ceremonin e fillimit t punimeve pr rikonstruksionin e sistemit t furnizimit me uj Berat-Kuov. Nj investim prej rreth 800 milion lek, kryesisht t qeveris gjermane dhe banks KFV, por edhe t qeveris shqiptare fal t cilit do t garantoj furnizimin me 24 or uj t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.887Z

Boshti i Jugut, Berisha në Berat: Gati nisja e punimeve

Kryeministri : Siguruam financimet, gati nisja e punimeve Qeveria ka mundur t siguroj financimet pr Boshtin e Jugut dhe sht gati pr fillimin e punimeve me qllim prmbushjen e nj tjetr premtimi elektoral pr kt vepr madhshtore. Kryeministri Sali Berisha ishte paraditen e djeshme n Be

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama