Rezultate te kerkimit per termin: +Bojken

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.600Z

Tjetër ngjyrë flokësh, tjetër parti: Bojken Lako godet sërish

Këngëtari i njohur Bojken Lako ka bërë disa kapërcime jo vetëm artistike dhe profesionale gjatë karrierës së tij, por dhe politike. Fillimisht ai u largua nga Top Channel për të kaluar te Tv Klan. Një gjë e tillë u shoqërua dhe nga kthimi i tij në një simbol artistik të fushatës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.703Z

Bojken Lako me një 19 vjeçare

Nga Express më 20 gusht 2011 në ora 19:38 Ende pa u zbehur zhurma e ndarjes me bashkëshorten e tij Olesia, vjen një lajm për jetën sentimentale të kantautorit të njohur nga Tirana, Bojken Lako. Bëhet fjalë për një histori dashurie të saponisur me një artiste të re, shumë simpati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.076Z

Bojken Lako, shqiptari i parë në Grammy Awards 2016

Kantautori i njohur, Bojken Lako i ndodhur këto ditë në Los Angelos është ndër të parët që ka marrë pjesë në një nga spektaklet më të rënësishmë të muzikës, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në  Grammy Awards  2016. Nëpërmjet rrjetit social Instagram, ai ndau me fansat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.854Z

Ndarja nga jeta e aktorit, Bojken Lako flet për humbjen e të atit

Këngëtari Bojken Lako, djali i aktorit të njohur që u nda nga jeta mëngjesin e djeshëm në moshën 68-vjeçare, ka reaguar për herë të parë për humbjen e të atit, ndërsa ka falënderuar miqtë dhe të afërmit për mbështetjen dhe emocionet që i kanë dhënë. Në një reagim në Inst

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.224Z

Zbulohen lidhjet e Arbana Osmanit dhe Bojken Lakos

• Panorama PLUSDashuria 7-vjeçare e Arbana OsmanitEdhe pse prej shtatë vjetësh vazhdon të jetë në krah të të dashurit të saj Arditit, Arbana Osmani ia ka dalë më së miri të mbajë larg mediave lidhjen intime. Por mbrëmja e Shën Valentinit e ka bërë të shkujdesur va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.909Z

Në Eurosong duhet të shkonte Bojken Lako

Marsela Çibukaj / Këngëtarja, pjesëmarrëse në edicionin e 53 të Festivalit të Këngës në RTSH, flet për ndryshimin e këngës që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong Marsela Çibukaj, një nga këngëtaret pretendente për çmim në edicionin e 53 të Festivalit të Këngë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.919Z

Bojken Lako të shtunën në Prishtinë

Të shtunën, njëri prej artistëve më të veçantë të skenës shqiptare Bojken Lako do të bëjë muzikë në Prishtinë. Kësaj here qëllimi i mbrëmjes muzikore e cila do të mbahet në Pallatin i Rinis&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama