Rezultate te kerkimit per termin: +Bolonja

Total: 1234
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.466Z

Bolonja pranë sulmuesit shqiptar Bogdani

TIRANë - Largimi i sulmuesit të kombëtares shqiptare, Erjon Bogdani, nga Chievo Verona duket tashmë i sigurtë. Ai pothuaj nuk u aktivizua fare në pjesën e dytë të sezonit dhe me shumë mundësi do të ndërrojë skuader për sezonin e ardhshëm, pasi në qershor i skadon edhe kontrata me kl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.167Z

Bolonja miliona për dyshen Meshushaj- Ajeti

Të cmendur pas dyshes Memushaj dhe Ajeti . Ndonëse Ledian Memushaj ka deklaruar se dëshiron të qëndrojë te Peskara, ku është i lumtur me rolin që ka brenda ekipit, Bolonja insiston ta marrë në ekip, jo vetem atë, por edhe Arlind Ajetin. Sipas mediave italiane, ka pasur bisedime mes drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.482Z

H1N1, dy te shtruar ne Bolonja

Virusi H1N1, i njohur ndryshe edhe si gripi i derrave, po afrohet gjithnje e me shume me vendin tone. Dy raste dyshohen ne Bolonja te Italise ku nje 38 vjecar qe kishte ardhur nga nje udhetim nga Nju Jorku eshte izoluar ne spital pas shfaqjes se simptomave te semundjes. Pas analizave ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.348Z

Inter fiton në Bolonja, shpërthen Gabigol

Prova e sotme ndaj Bolonja-s rezultoi tepër e vështirë për Inter-in, por jo e pamundur për të fituar. Skuadra zikaltër arriti të triumfojë 0-1 në stadiumin Renato DallAra, duke treguar se ka ende shumë për ti dhënë kampionatit italian në një sezon që mund të jetë i duhuri pas disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.553Z

Bolonja, identifikohet shqiptari i vrare

Identifikohet shqiptari i vrare ne Bolonja te Italise nje dite me pare. Behet fjale per 25 vjecarin Ardit Myrtaj, i cili eshte goditur per vdekje me thike ne nje lokal te qytetit emilian. I riu ka vuajtur denimin me burg deri ne vitin 2008. Sipas hetimeve te para, dyshohet se vrasja e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.548Z

Bolonja rimendon për Igli Taren

Albania-sport- Igli Tare është me të vertetë shumë pak i përdorur te Lacio, dhe për këtë sulmuesi shqiptar është duke marrë në konsideratë idenë e ndërrimit të ambientit në fund të sezonit aktual. Një nga të interesuarat është Bolonja, e cila është duke vlerësuar ipotezat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.266Z

Seria A starton me Bolonja-Torino dhe Napoli-Leçe

Seria A starton sot javën e 16-të me takimet Bolonja-Torino dhe Napoli –Leçe. Takimi i parë do të zhvillohet në orën 18:00, ndërsa i dyti në 20:00. Bolonja ndodhet në vendin e parafundit me 11 pikë, një më pak se Torino. Përballja direkte midis këtyre ekipeve pritet të jetë mj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama