Rezultate te kerkimit per termin: +Bolonjn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.109Z

Kapllani e Cani, golat shqiptarë në kupa

Sulmuesit Edmond Kapllani krkon t jet protagonist tek Augsburgu. Lojtari i Kombtares ka shnuar n sfidn e djeshme, t vlefshme pr Kupn e Gjermanis, q skuadra e Ligs 2 gjermane luajti n fushn e SV Sandhausen (ekip i Ligs 3). Kapllani u aktivizua si zvendsues i Brinkman n t 74-tn, kur Augsburgu po humb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.589Z

Ulja e avionit në Bratislavë, nisin hetimet

Drejtoria e Prgjithshme e Aviacionit Civil ka ngritur nj grup pune pr hetimin e ngjarjes s djeshme ku avioni i kompanis Albania Airlines ndryshoi kursin e fluturimit nga Rinasi pr n Bolonja, duke u ulur pr arsye ende t paqarta n Bratislav t Sllovenis. 110 pasagjer u gjenden n kt vend pa u paralajmru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.284Z

Dhjeta e Kosovës dhe katra e Serbisë

Dhjet gjyqtar t GJND-s kan vlersuar se deklarata pr pavarsin e Kosovs nuk e ka shkelur t drejtn ndrkombtare, ndrsa katr kan votuar kundr. Kshilltari ligjor i Departamentit t Shtetit, Harold Hongju Koh tha se “votimi 10 n favor dhe 4 kundr sht i thell pr kriteret e gjykats”. Por m shum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama