Rezultate te kerkimit per termin: +Botrorin

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.179Z

Bara e do edhe Botrorin

Gjithka shtgati n Abu Dhabi pr fillimin e Botrorit t Klubeve, i parapar m 10 dhjetor (sot). Pa dyshim, favorit i ksaj gare sht kampioni evropian, Barcelona, e cila pritet t jet pasardhsi i Manchester United, fitues i fundit i ktij trofeu. Klubi Blaugrana e synon titullin e gjasht t sezonit, pas La

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.614Z

Mbërrijnë skuadrat e para në Afrikën e Jugut

Skuadrat, pjesmarrse n Botrorin e Afriks jan duke u grumbulluar n Johanesburg. Mngjesi i s shtuns ka shnuar edhe mbrritjen e Argjentins. Ekipi i drejtuar nga Diego Armando Maradona do t prpiqet t tregoj t kundrtn e kritikave, q i jankoht e fundit. Maradona sht njeriu q udhhoqi skuadrn e tij drejt fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

10 yjet e Afriks, jasht Botrorit

Pas disa ditsh do t hidhet shorti pr kampionatin botror Afrika e Jugut 2010, ku 32 shtete do t prfshihen n 8 grupe me nga 4 ekipe. Por, nse Argjentina e Lionel Messi dhe Portugalia e Cristiano Ronaldos e siguruan kualifikimin vetm n xhiron e fundit t kualifikimeve, jan disa futbollist t njohur afrik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.533Z

Bono i U2, i zemruar pr Irlandn

FIFA vazhdon t jet objektiv i kritikave pr shtjen Henry, autor i t famshmit asistim me dor, gol i cili ua siguroi francezve kualifikimin n Botrorin 2010. Kundr gjyqit t futbollit, i cili nuk ndrmori asgj, ka ndrhyr edhe Bono, kngtar i grupit irlandez U2. Jam i zemruar, ishte nj gj e pazakonshme. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.859Z

Berisha komenton botrorin

Një javë pasi kishte deklaruar se nuk do të shihte botërorin pa nisur cerekfinalet, kryeministri Berisha duket se ka ndërruar mendje. Në mbledhjen e grupit, Berisha nuk ka kursyer komentet për ndeshjet, duke dhënë konsiderata dhe vlerësime për ndeshjet e javës që sapo u mbyl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.927Z

Kupa e Botës po bëhet gjithnjë dhe më interesante

erekfinalet jan akti i radhs dhe do t luhen t premten e t shtunn. Dy prej tyre nuk mund t quhen t tilla pasi jan finale t vrteta. Holand – Brazil dhe Argjentin – Gjermani, m shum se kaq nuk mund t krkohet. Braziliant kan dal fitues sa her flitej pr n prballje me eliminim direkt ndaj hola

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Murinjo shkatërron Kapelon: Anglia e tij është në kaos

Sulmi Pas Rafa Benitez sulmon Fabio Kapelon. Zhoze Murinjo nuk mundet t’i mbyll klasifi kimet e tij ndrkombtare t ktij prag-kampionati, pa sulmuar nj tjetr koleg t tijin. Kt her n shnjestr sht pikrisht Kapelo, i konsideruar fajtori i vrtet i dshtimit t kombtares angleze n botrorin e zhvilluar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama