Rezultate te kerkimit per termin: +Brae

Total: 72
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Brae akuza qeveris

Tiran (Start)- Nnkryetari i Grupit Parlamentar t Partis Socialiste Erion Brae, e ka cilsuar si pa prgjegjshmri dhe pandjeshmri t kryeministrit Berisha, mos reagimin e ktij t fundit, lidhur me tragjedin e ndodhur n Butrint. Brae tha se tragjedi t tilla nxjerrin n pah ekzistencn e nj tregu njerzor.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Brae: Berisha mbron kriminelt

Nnkryetari i Grupit Parlamentar t Partis Socialiste Erion Brae deklaroi sot n Kuvend, se shteti sht kapur nga krimi. Ardhjen e djeshme t biznesmenit serbo-boshnjak Domir Fazzli, Brae e ka cilsuar si nj dit t zez pr institucionet shqiptare, ndrsa dshtimi i Prokuroris ishte ekzemplar. Berisha vuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.065Z

Brae: Opozita vullnet dosjet

Tiran (start)-Nnkryetari i grupit parlamentar t PS-s, Erion Brae deklaroi sot n Kuvend, se opozita kishte vullnet pr hapjen e dosjeve t ish-sigurismave t shtetit n periudhn e diktaturs komuniste. Brae akuzoi mazhorancn pr qndrim aspak serioz n kt drejtim. "E kemi thn hapur q jemi pr hapjen e dosje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Brae: Qeveria shkeli ligjin fiskal

Nёnkryetari i Grupit Parlamentar socialist Erion Brae ka reaguar pas dorёzimit nё prokurori tё dosjeve lidhur me abuzimet nё rrugёn Durrёs Morinё. Nё njё dalje para mediave, zoti Brae akuzoi qeverinё pёr shkeljet nё nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Brae: Topalli mbyll Kuvendin

Nnkryetari i Grupit Parlamentar i Partis Socialiste Erion Brae, deklaroi sot se Kuvendi i Shqipris nuk po zhvillon punimet, pr shkak q sipas tij kryetarja e Kuvendit Jozefina obaj (Topalli), nuk ndodhet n Shqipri, n krye t nj tabori me deputet t mazhorancs dhe punonjsve t administrats s Kuvendit, zo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Brae: Nuk kemi akuzuar Argita Berishn

Tiran(start)- Nnkryetari i Grupit Parlamentar i Partis Socialiste Erion Brae ka deklaruar sot, se akuzat e opozits nuk jan drejtuar nga Argita Berishs, por ndaj Fazlli dhe personave t tjer. Zonja Argita Berisha dshmoi se ka ofruar shrbime ligjore pr tendara apo shrbime publike ndaj zotit Damir F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Brae i lidhur me krimin

I menjhershm ka qen reagimi i Partis Demokratike, lidhur me akuzat e rnda q u hodhn nga opozita n drejtim t familjes s kryeministrit. Zdhnsi i PD, Gerti Bogdani hodhi akuza ndaj Braes si t lidhur me disa segmente t krimit. Duam ti rikujtojm opinionit publik se Erion Brae sht i skeduar si bashkpuntor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama