Rezultate te kerkimit per termin: +Bradleyt

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.239Z

Bradley Cooper i jep fund lidhjes me Irina Shayk

Sipas gazetës The Sun Irina Shayk dhe Bradley Cooper pas më pak se një vit bashkë janë ndarë dhe shkak për këtë u bë nëna e aktorit. Burimet thonë se gjithcka mes tyre po shkonte shumë mirë deri në periudhën e Krishtlindjeve. Ata kaluan festat bashkë në Los Angelos dhe Irina me në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.340Z

Bradley, zyrtarisht selektor i Egjiptit

Nga Express më 25 shtator 2011 në ora 19:15 Mungonte vetëm zyrtarizimi dhe ai arriti të dielën. Bob Bradley është selektor i ri i Egjiptit. Pasi u shkarkua nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA), trajneri amerikan vendosi të shpërngulej në Azi. 53 vjeçari ka nënshkruar kontrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.809Z

SHBA shkarkon Bradleyn

Nga Express më 29 korrik 2011 në ora 15:02 Bob Bradley është shkarkuar nga posti i selektorit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës pas katër vite e gjysmë në detyrë. 53 vjeçari mori e udhëhoqi SHBA-në fazën eliminatore të Kampionatit botëror 2010. Bradley spekulohej me postin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.410Z

Rama- Bradley: Krimi i organizuar problem jo vetëm i një vendi, nevojitet bashkëveprim

TIRANE-Kryeministri Edi Rama priti sot në një takim, Ministren për Trafikun e Qenieve Njerëzore dhe Krimin e Organizuar në Ministrinë e Brendshme të Mbretërisë së Bashkuar, Karen Bradley. Dy bashkëbiseduesit në takim ndan bindjen për nevojën e një bashkëveprimi më të ngushtë midi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.357Z

Bradley Cooper dhe Irina Shayk përsëri së bashku

Transmetuar më 04.03.2016 - 18:12 U tha se Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë ndarë. Por, me sa duket çifti i famshëm tani i kanë dhënë edhe një shans të dytë njëri tjetrit. Bradley 41 vjeÃ�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.709Z

Biden e përcjell Botërorin

Nënkryetari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, i ka kërkuar falje presidentit, Barack Obama, që e ka lënë të vetëm të ballafaqohet me rrjedhën e naftës, por është i lumtur që do të përcjellë Kampionatin botëror në futboll. “Jam i nderuar që jam këtu në përfa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.237Z

Irina po ndahet me frajer, vjehrra i ka fajet (Foto)

Njëra nga femrat më të bukura në botë, Irina Shayk është pranë ndarjes me të dashurin e saj, Bradley Cooper. Aktori i famshëm dhe modelja ruse kanë krizë të madhe në lidhje në muajin e fundit dhe zyrtarizmi i ndarjes thuhet s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama