Rezultate te kerkimit per termin: +Brenda

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.507Z

Brenda vetes, brenda shtepise

Nga Fabiola Egro* Kur shoh jeten drejt e ne sy dhe flas me njerezit perreth, kuptoj qe perplasemi sa midis lajmeve, aq midis ndjenjave e realiteteve qe ndertojne jeten private te seciles. Duke nderruar vazhdueshem kanalet televizive per te pare c'ndodh perreth, kuptojme se Shqiperia ka bere hapa te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.199Z

BRENDA UELAND

ALDA BARDHYLI Një jetë e re, energji të reja Çfarë lumturie!… Ti nuk do ta kuptosh asnjëherë se çfarë janë për mua, letrat e tua Nuk ka pjesë të zemrës dhe shpirtit tim, që nuk e ndien thellë gjithçka që ti shkruan Ndiej se mund të flas me ty për çdo gjë, dhe ti mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.083Z

Me djallin brenda

The Devil Inside është thrilleri i regjisori William Brent Bell që po shfaqet në Kinema Imperial. Është historia e Suzanës e cila zbulon një ditë historinë tronditëse të së ëmës. Nëna e saj kishte bërë disa vrasje nën rrethana ekzorcizmi. Suzana udhëton drejt Romës me një ekip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.124Z

Tirane investime brenda lagjeve

brbrKrahas qendres te kthyer ne nje kantier ndertimi Bashkia ka shtrire investimet edhe brenda lagjeve Ne zonen e Ali Demit po punohet per permiresimin e infrastruktures brenda lagjeve Erjon Veliaj tha se cdo grupmoshe do te kete hapesiren clodhese dhe argetuese Projekti per rikualifikimin urban te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.878Z

“Kodi brenda korrikut”

Autori i Lajmit: red.Korriku është muaji i një pune intensive për hartimin e amendamenteve të nevojshme ligjore për ruajtjen e standardeve në zgjedhje. Kështu pohoi Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, në mbledhjen e parë të komisionit të posaçëm parlamentar për Kodin Zgjedhor. Ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

Lufta brenda llojit

Me siguri se po t ishte qytetar apo votues i Kosovs Robert Doniger do tu thoshte politikanve apo liderve t Kosovs, se mua nuk me intereson thjesht e ardhmja, mua me intereson e ardhmja e s ardhmes. A jan gati kta lider apo kjo elit politike e Kosovs, q nse nuk do t mund t na ofrojn t ardhmen e s ard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.242Z

“Reforma brenda këtij muaji”

 Bashkëkryetari demokrat i komisionit, Ilir Rusmali, ka ndarë bindjen se reforma do të përfundojë brenda muajit shtator, ashtu siç është parashikuar nga Parlamenti. “Komisioni do të punojë intensivisht deri në përfundimin e mandatit që i është dhënë, duke shpresuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama