Rezultate te kerkimit per termin: +Brendeshem

Total: 79
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.085Z

Aleatët, prioritet ndaj armiqve të brendshëm

Nga Mero Baze   Lulzim Basha po përpiqet të dekurajojë çdo zë apo muskul brenda Partisë Demokratike, që krijon konflikte me aleatët problematikë dhe të papranuar nga gjithë partia. Në fokus të tij, sidomos janë ata që vazhdojnë të ngrejnë zërin për një aleancë të mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.258Z

SHBA mbeshtesin policine

Nje bashkepunim i frytshem ne fushen e policise se shtetit midis Shteteve te Bashkuara dhe Shqiperise. Keshtu kane deklaruar ambasadori amerikan ne shqiperi dhe ministri i brendeshem shqiptar. Keto deklarata u bene me rastin e dorezimit te nje qendre te re trajnimi ne akademine e policise.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.350Z

Bleona Qerreti humbet pasaporten

0 brbr brbrKengetarja shqiptare Bleona Qerreti ka ndare me ndjekesit e saj ne Facebook nje dite me pare n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.976Z

Kryeministri rumun i mbijeton nje votimi te trete mosbesimi kete vit

Kryeministri rumun Emil Boc i ka mbijetuar nje votimi te trete mosbesimi kete vit duke mundesuar koalicionin e tij te brishte qe te ece perpara me masat e nevojshme per te shtene ne dore ndihmen ekonomike nderkombetare prej 25 miliard dollaresh. Zoti Boc do te perballet me nje mocion votebesimi te e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.758Z

Lube Boshkovski nen pranga

Policia ne Shkup ka arrestuar ish-ministrin e brendeshem Lube Boshkovski. Ne veturen qe mendohet se i perket zotit Boshkovski eshte gjetur arme dhe rreth njeqind mije Euro. Ai po mbahet ne nje stacion policie te Shkupit nderkohe qe nuk jane bere hollesi ne lidhje me motivin e arrestimit. Familjare t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.867Z

Projekti per ujin e pijshem ne Lushnje

Do te hedhin 3.1 milione Euro per ujin e pijshem ne Lushnje, por injoruan publikun. Ne vend te tyre mblodhen punonjes te ujesjelles kanalizimeve. Kjo shkaktoi debate gjate prezantimit te projektit per rikonstruksionin e rrjetit te brendeshem te ujit. Nje nga punonjeset e ujesjellesit debaton me te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.857Z

PS Lehtesira fiskale per fasonet

Partia Socialiste do të mbështesë biznesin fason me lehtësi fiskale. Gjatë një takimi në një ndërmarje fasonerie në Vlorë, deputetja socialiste Valentina Leskaj deklaroi se Partia Socialiste ka propozuar që dhe makineritë q&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama