Rezultate te kerkimit per termin: +Brendshem +Sajmir +Tahiri

Total: 243
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.021Z

Paloka akuza Ministrit te Brendshem Tahiri

brbrOpozita ka sulmuar ashper Ministrin e Brendshem Sajmir Tahiri qe sipas saj po u ben presion Prokurorise dhe medias Kreu i grupit parlamentar te PD Edi Paloka tha se Tahiri miku i Emiljano Shullazit ka lidhje me krimin e organizuar e po ashtu dyshohet edhe per mbeshtetje te narkotrafikanteve Nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.740Z

PD Me Sajmir Tahirin Minister te Brendshem krimi rikthehet fuqishem

Sajmir Tahiri nuk është garant i një qeverie që do u shërben qytetarëve-deklaruan demokratët, sipas të cilëve i propozuari i Ramës për Ministër të Brendshëm, nuk u distancua nga trafiku i ilacevee dhe evazioni fiskal i prindë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.631Z

Sajmir Tahiri reagon per grabitjen

brbrPas identifikimit dhe kapjes se autorit te grabitjes se taksistit i cili eshte nje efektiv i Forcave te Nderhyrjes se Shpejte ka reaguar ministri i Brendshem Saimir Tashiri Permes faqes se tij ne facebook ministri Tahiri e cilesoi shembull te mire te bashkepunimit polici-qytetar-media Tahiri the

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.988Z

PD Tahiri ne sherbim te krimit

brbrRasti i grabitjes ne autostraden Tirane 8211 Durres i ka sherbyer Partise Demokratike si nje argument i shtuar ne kerkesen e saj per largimin e Sajmir Tahirit nga qeveria Deputeti demokrat Asllan Dogjani ka deklaruar se ndersa kriminaliteti rritet mbi ministrin e brendshem rendojne akuza te rend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.164Z

Tahiri Akt terrorist ndaj policise

brbrMinistri i Brendshem Sajmir Tahiri ka mberritur ne Lazarat per te ndjekur nga afer veprimet e policise ne perpjekje per kapjen e grupit te armatosur Tahiri e ka konsideruar nje akt te paster terrorist vrasjen e policit te RENEA-s dhe plagosjen e dy efektiveve te tjere Ministri i Brendshem u ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.553Z

PD akuza ministrit Sajmir Tahiri

brbrPartia Demokratike akuzon ministrin e Brendshem Saimir Tahiri si pergjegjes per shkarkimin e 7 oficereve te policise pasi ndaluan kunatin e tij Drejtuesi i departamentit te Rendit e Sigurise prane PD-se deklaroi se ministri Tahiri ka kaluar vijen e kuqe I menjehershem ishte reagimi i Policise se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.532Z

Tahiri pranon shkeljen e Interpolit

brbrMinistri i Brendshem Sajmir Tahiri ka pranuar se ajo qe ka ndodhur me Interpolin ishte nje shkelje e rende por qe u zbulua nga vete institucioni i drejtuar prej tij Tahiri tha se Prokuroria arrestoi dy oficeret e larte pas kerkueses se Ministrise se Brendshme Ministri i Brendshem ka dale ne mbr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama