Rezultate te kerkimit per termin: +Brendshme

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.002Z

Fokus/Ministria e Brendshme nuk është Ministria e Punëve të Brendshme

Zëdhënësi i Grupit Kuvendor të Partisë Socialiste që flet nga pozita e nënkryetarit të grupit më shumë se kryetarja e këtij grupi, Erion Braçe përdori dje një sulm stalinist kundër Ministrisë së Brendshme, duke shënuar një tjetër rekord pavërtetësish në ato që nxori nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.262Z

Fushatë e brendshme

Partia Demokratike dhe Lidhja Demokratike kanë nisur qysh tash garën zgjedhore. Hashim Thaçi po krijon “qeveri në hije” në qytetet ku nuk arriti t’i marrë në vitin 2009, e Isa Mustafa po shpërndan libreza partiake. Këto zhvillime, më shumë sesa garë e rivalëve të moçëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.539Z

Zhvendoset Ministria e Brendshme

brbrPrej disa ditesh zyrat e Ministrise se Brendshme po zhvendosen ne ish-godinen e Ministrise se Kultures Kjo pasi e gjithe ndertesa e Ministrise se Brendshme do i nenshtrohet rikonstruksionit Burime prane ministrise thane se zyrat nuk do te zhvendosen vetem tek ish-Ministria e Kultures por edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.425Z

Të brendshme të çmendura

Femrat përpiqen që ti zgjedhin sa më mirë dhe sa më tërheqëse të brendshmet e tyre. Për këtë arsye, kompani të ndryshme gjithmonë janë përpjekur që të sjellin gjëra të tjera. Por, çmenduria e fundit janë një palë të brendshme, të cilat janë ar i pastër. Duke qenë kështu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.281Z

Min.e Brendshme thirrje qytetarëve: Tërhiqni kartat

Përmes një njoftimi për shtyp Ministria e Brendshme bën të ditur se deri në sot kanë aplikuar për tu pajisur me kartë identiteti mbi 500 mijë qytetarë, ndërkohë u bën thirrje qytetarëve që kanë aplikuar, të tërheqin letërnjoftimet. TIRANE- Përmes një njoftimi për shtyp Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.791Z

PS padit M. e Brendshme

Tiranë-Partia Socialiste po përgatit kallëzim penal ndaj drejtuesve të Ministrisë së Brendshme, për mos dhënie të saktë të informacionit që ka të bëjë me procesin e pajisjes së qytetarëve me karta identiteti. “Informacionet e MB, duke rënë ndesh me njëra-tjetrën në menyrë fl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.941Z

Adelina në publik pa të brendshme

Duket se dalja pa të brendshme nga këngëtaret  shqiptare tashmë është kthyer në modë. Pas skandalit të bukuroshes Anxhela Martini, e cila doli pa të brendshme në një eveniment mode, edhe një këngëtare ka ndjekur shembullin e saj. Adelina Berisha është fotografuar krejt pa të br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama