Rezultate te kerkimit per termin: +Brigades +Logjistike

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.142Z

Pranga gjeneralit te Brigades

Nje ushtarak i larte i Ministrise se Mbrojtjes eshte prangosur sot pasi akuzohet per shperdorim detyre Behet fjale per komandantin e Brigades logjistike te Forcave te Armatosura me grade ushtarake gjeneral brigade Syrja Gjoka i cili akuzohet se ka abuzuar me nje fond prej 6 milione lekesh Gjykata e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.135Z

Arrestimi zbardhen shkeljet e gjeneralit te brigades Syrja Gjoka

Transmetuar me 16052014 - 2121 Gjeneral brigade Syrja Gjoka PUBLICITET Tirane 16 maj 2014 NOAalKlodiana Kotorri- Organi i akuzes zbardh shkeljet e gjeneralit Syrja Gjoka te arrestuar diten e sotme Gjykata e Beratit vendosi masen e arre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.896Z

Ndryshime në rradhët e Forcave të Armatosura

Bujar Nishani, ne momentin e zgjedhjes President Ndryshime në rradhët e Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë. Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka dekretuar sot lirimin dhe emërimin e disa drejtuesve të Forcave të Armatosura të RSH-së. Lirimin e Gjeneral Brigade, Bard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.000Z

Shpërdoroi detyrën, ushtarakuGjoka në pranga, 6 mln lekë dëm

TIRANE –Komandanti i Brigades Logjistike të Forcave të Armatosura, gjeneral brigade Syrja Gjoka është vënë në pranga nga policia e kryeqytetit i vënë nën akuzë për shpërdorim detyre.Arrestimi vjen pas hetimeve prej dy muajsh nga Prokuroria e Beratit pasi kallëzimi ndaj tij ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.580Z

Berisha Kodheli u beri presion Prokuroreve

0 Ish-kryeministri Berisha akuzoi drejteperdrejte ministren e Mbrojtjes Mimi Kodheli se ka ushtruar pres

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.009Z

Shperdorim detyre arrestohet gjeneral brigade Syrja Gjoka

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 16 maj 2014 NOAal- Policia Ushtarake ka bere te mundur arrestimin e gjeneral brigade Syrja Gjoka aktualisht komandant i Brigades Logjistike Tiranebr br Arrestimi ndaj tij u be gjate dites se sotme pas vendimit te gjykates se rrethit Berat te dates 15

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.431Z

Apeli le ne burg zyrtaret e Mbrojtjes

Tirane - Gjykata e Apelit ka vendosur te lere ne qeli deri ne perfundim te hetimeve dy zyrtaret e Ministrise se Mbrojtjes te akuzuar per “korrupsion pasiv te personave qe ushtrojne funksione publike” dhe “shperdorim detyre”. Shkelzen Madani, 44 vjec, me detyre drejtor i Drejtorise se Menaxhi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama