Rezultate te kerkimit per termin: +Burrel

Total: 4268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.597Z

Burrel, n

• BURREL - Nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:39.365Z

BURREL: Përmbytja, ushtria ngre argjinaturën

Argjinatura mbrojtëse BURREL – Ndërtohet argjinatura mbrojtëse në fshatin Bruç të komunës Rukaj, ku rreth një vit më parë u përmbytën qindra hektarë tokë bujqësore dhe disa shtëpi për shkak të fryrjes së liqenit dhe daljes së lumit nga shtrati i tij. I pranishëm ishte dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.156Z

Burrel, gjimnazistët djegin flamurin maqedon

Djegia e flamurit maqedonas dje në Burrel BURREL – Gjimnazistët e “Pjetër Budit” në qytetin e Burrelit kanë protestuar dje në rrugët e këtij qyteti kundër dhunës së ushtruar nga maqedonasit ndaj të rinjve shqiptarë. Paralel me protestën në Tiranë, qindra të rinj ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.597Z

Burrel, Maskat grabisinkarburantin lidhin punonjësin

BURREL- Një pikë karburanti në aksin rrugor Burrel-Milot është bërë pre e grabitjes nga 3 persona me maska dhe me armë. Grabitja ka ndodhur rreth orës 05:30 minuta pranë fshatit Baz.Nga të dhënat e para mësohet se grabitësit kanë lidhur punonjësin e pikës së karburantit dhe më pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.846Z

Burrel, maskat grabisin furgonin me pasagjerë

Gazeta ShqipFoto ilustruese Festa e Kurban Bajramit nuk ka penguar grabitësit të sulmojnë një furgon me pasagjerë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, kur një furgon i linjës Dibër-Tiranë është ndaluar nga dy persona të maskuar dhe të armatosur në tunelin e Shkopetit, në aksin Mil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.210Z

Burrel, furgoni përplaset meveturën, 4 të plagosur

BURREL- Përplasja e një furgoni me një makinë ka shkaktuar 4 të plagosur në Burrel, pasditen e sotme. Sipas informacioneve nga Burreli, dyshohet se shkaku i aksidentit ka qenë lagështira në rrugë, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.Ndërkaq, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.158Z

Burrel, agjërojnë të burgosurit

 BURREL/ HASAN PASHAMuaji i Ramazanit ka mbërritur dhe në burgun e sigurisë së lartë në Burrel. Drejtori i Burgut të Sigurisë së Lartë Burrel, Shkëlqim Gjoçuka dhe 40 të burgosur, që vuajnë dënimin në këtë institucion kanë vendosur të agjërojnë çdo ditë të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama