Rezultate te kerkimit per termin: +Bylis +Energji

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.189Z

Luftar Paja mbush 70 vjec, rrefen pengjet e jetes se tij Izaura Ndoj

I thinjur, por me nje gjalleri dhe entuziazem, per kete 70-vjetor, na pret i artisti i madh, Luftar Paja. E teksa bisedojme me te, ai nis te na tregoj emocionet qe e pershkruajne ne kete dite dhe kete pervjetor kaq te rendesishem, jo vetem per ate, por edhe per femijet dhe bashkeshorten Qamile dhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.497Z

Kriza e energjisë, Fieri hidhet në protestë

Qytetarët e Fierit protestuan dje në mbrëmje ndaj gjendjes aktuale në vend FIER- Qytetarët e Fierit protestuan mbrëmë në qendër të qytetit, për problemet kryesore që shqetësojnë vendin. Fillimisht ata janë mbledhur para teatrit "Bylis" dhe më pas kanë përshkruar rrugën kryesore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.576Z

Kupa e Shqipërisë, shpërthen Partizani, zhgënjen Flamurtari

U zhvilluan ndeshjet e vajtjes të raundit të parë të Kupës së Shqipërisë për edicionin 2016-2017, ku përgjithësisht skuadrat e Superiores edhe pse me formacionet e dyta dominuan ndaj kundërshtarëve më inferiore. Kështu në Grupin A, Tirana dhe Skënderbeu u mjaftuan me një barazim 1-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.900Z

Kupa sot ndahen biletat per 1/8-at

Ndeshjet Kupa e Shqiperise kthen skuadrat shqiptare ne fushe. Sot do te luhen 16 ndeshjet e dyta te turit te pare te ketij aktiviteti. Pas rezultateve te para pothuajse te gjitha skuadrat elitare cilesohen si favorite per tu kualifikuar ne fazen e 1/8-ve te finales. Ne fakt ne ndeshjet e para nga 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.976Z

Kastrioti dominon lojen Flamurtari merr tri piket

Skuadra kryesuese e kampionatit mysafire ne stadiumin e Krujes ka arritur te dale duarplot fale golave te Daniel Xhafajt dhe Nijas Lenes. Ndersa per vendasit barazoi perkohesisht mbrojtesi Xhafa. Pas nje pjese te pare te ekuilibruar dhe me disa raste per shenim nga vendasit ne fillim te fraksionit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.336Z

Lushnja në Superiore falë penalltive

Skuadra e Lushnjës kthehet pas dy viteve në Kategorinë Superiore, duke fituar në "playout" 4-2 me 11-metërsha ndaj Kastriotit. Një sukses i merituar ky për "lagunarët", të cilët kanë dominuar në këtë sfidë duke e treguar se e meritojnë të jenë mes skuadrave më të mira të futboll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.625Z

Java 11-të- Kukësi-Skënderbeu superndeshja e javës

-Sot, tri ndeshjet e para-TIRANË, 18 Nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/-.Superliga Shqiptare e Futbollit do të luaj këtë mes javë ndeshjet e javës së 11-të të saj, ose të dytën e fazës së dytë.Partizani vjen në këtë të mërkurë se kryesuese e kampionatit me tri pikë superioritet nga Skë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama