Rezultate te kerkimit per termin: +Byroja

Total: 2338
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.406Z

Byroja perjashton nga punimet Babasin

Byroja e Kuvendit perjashtoi per nje jave nga punimet deputetin demokrat Ndricim Babasi pasi dje ofendoi ne sallen e kuvendit deputeten socialiste, Arta Dade. Byroja votoi ne unanimitet per perjashtimin e deputetit, Ndricim Babasi. Ky i fundit ka kerkuar ndjese per veprimin e kryer ne sal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.373Z

Byroja, masa për Ballën dhe Tahirin

Byroja parlamentare përjashton për dy javë nga punimet e Kuvendit deputetin socialist Taulant Balla dhe tërheq vëmendjen deputetit tjetër Saimir Tahiri. Byroja e mbledhur menjëherë pas seancës plenare të ditës së enjte vendosi në unanimitet përjashtimin e Taulant Ballës nga punimet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.568Z

Përjashtimi i Palokës, Ristani: Byroja e Kuvendit, si byroja e dikurshme

Sekretarit i Përgjithshëm Partisë Demokratike, Arben Ristani ka kritikuar vendimin e Byrosë së Kuvendit për përjashtimin e Edi Palokës nga Parlamenti me një afat 5 ditor. Ky i fundit, pati një debat me ministrin e Shëndetësisë, Edi Paloka për shkak se Ilir Beqaj donte të merrte radhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.273Z

Byroja hetim krimit e korrupsionit

Paketa ligjore e sigurisë ka filluar të hartohet dhe mendohet të kalojë në Parlament janarin e vitit 2014. Byroja e Hetimit ze pjesen me te rendesishme tek kjo pakete, nderkohe, qe edhe Ligji per Garden e Republikes, per gradat ne Policine e Shtetit, si edhe perdori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.398Z

Përjashtimi i Ramës, Byroja rrëzon kërkesën e opozitës

Byroja e Kuvendit, ka rrëzuar kërkesën e opozitës, me 5 vota pro dhe 2 kundër për përjashtimin prej 10 ditësh të kryeministrit Rama, për shkak të gjuhës ofenduese dhe jo parlamentare një javë më parë. Sipas nënkryetarit të PD-së, Edmond Spaho, ky ishte një vendim që pritej. E di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.207Z

Balla Byroja e Hetimit do ngrihet

Transmetuar me 06022016 - 1640 Deputeti i Partise Socialiste Taulant Balla ka folur per Byrone Kombetare te Hetimit Ai deklaroi se akuzat e bera nga kreu i PD-se Lulzim Basha jane te paverteta pasi sipas tij nuk eshte qeveria ajo qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.429Z

Byroja i ben gjyqin Balles

Byroja e Kuvendit vendosi dje perjashtimin e deputeti socialist Taulant Balla per tre javet e ardhshme. Ne mbledhjen e zhvilluar dje ne mesdite me pjesemarrjen e perfaqesuesve te mazhorances dhe opozites Byroja e Kuvendit shqyrtoi propozimin e deputeteve te mazhorances per marrjen e mases disiplinor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama