Rezultate te kerkimit per termin: +Calabasas

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.055Z

Justin dhe Selena, prap bashkë

 Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë ngritur spekulimet se ata mund të jenë pajtuar, pasi janë parë pranë njëri-tjetrit shumë afër shtëpisë së tinejxherit në Calabasas të Kalifornisë. Bukuroshja dhe tinejxheri janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.248Z

Kanye me stil rokeri (Foto)

Reperi 38 vjeçar Kanye West ka bere homazh grupit Nirvana te enjten duke veshur një bluze te vjetër me ikonat e grupeve alternative te viteve te 90-ta. Këngëtari Kurt Cobain, batisti Krist Novoselic dhe bateristi Dave Grohl,i cili momentalisht është kryesues i Fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.406Z

Kim Kardashian me taka e fustan të ngushtë (Foto)

Kim Kardashian ka kaluar një mëngjes të dielën me bashkëshortin e saj Kanye West dhe vajzën e tyre të vogël North. Ata shkuan për të parë një film në Calabasas në Kaliforni. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.725Z

Pergjonte ne shtepine e Britney Spears, arrestohet

Arrestohet nje 26-vjecare ne shtepine e Britney Spears ne Calabasas ne Kaliforni. Personeli i sigurise kishte pikasur vajzen, qe pergjonte nga dritaret e shtepise se kengetares dhe i beri thirrje te largohej, por ajo nuk pranonte. Me nderhyrjen e rojave situata eshte vene nen kontroll d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.196Z

Justin Bieber dhe Selena Gomez sërish bashkë

 Vetëm pak ditë pas fotografive të publikuara në 2 janar ku çifti u pa pranë shtëpisë së Justin Bieber, në Calabasas të California, shfaqet një tjetër fotografi në profilin e Instagram të këngëtarit kanadez,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.534Z

Sërish një i panjohur hyn në shtëpinë e Selena Gomez

Transmetuar më 05.04.2014 - 13:06 Një tjetër person i huaj është afruar në shtëpinë e këngëtares  Selena Gomez. Me siguri që bukuroshja mund të jetë frikësuar shumë, kur i huaji i është afruar afër s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.257Z

Justin Bieber sërish në telashe, kapet me shpejtësi

I vogël në moshë, por ja që Justin Bieber vazhdon të ketë telashe me ligjin. Këtë radhë është raportuar në polici, për drejtim makine në mënyrë të pamatur. Adoleshenti ka marrë një vizitë nga policët, pasi fqinjët në Calabasas kishin ngritur shqetësimin e dhënies së makinë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama