Rezultate te kerkimit per termin: +Camorras

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.109Z

PROFILI/ Italiani i arrestuar për masakrën në Tiranë, anëtar i Camorras në Napoli. Drejtonte një klan mafioz

Shtetasi italian Salvatore Letizia, njëri prej 3 të ndaluarve menjëherë pas krimit jo vetëm që dyshohet se ishte vrasës me pagesë, por dhe anëtar i Camorras në Itali. 34- vjeçari nga Napoli, me disa precedente penale në Itali për trafik armësh dhe trafik droge, rezulton që në Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.930Z

Drogë dhe gjakmarrje, pas 14 vitesh arrati kapet truri i Camorras (VIDEO)

Superbosi i klanit mafioz Camorra, Marko Di Lauro është arrestuar dje në qytetin e Napolit. Prej rreth 14 vitesh ai ishte në kërkim dhe cilësohej si personi i dytë më i rrezikshëm në Itali pas Matteo Messina Denaro. Arrestimi i Di Lauro mund të lidhet me vrasjen e disa femrave që ndodhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.108Z

Italiani i arrestuar pas atentatit në Tiranë, anëtar i Camorras në Itali

Shtetasi italian Salvatore Lettizia, njëri prej 3 të ndaluarve menjëherë pas krimit jo vetëm që ishte vrasës me pagesë por ishte anëtar i Camorras në Itali. Prishja e pazareve te drogës dhe një vrasje e ndodhur në Holandë para një muaji dyshohet se janë shkaqet e përplasjes me armë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.114Z

Salvatore Letizia pjesë Camorras, tentoi të strehohej në hotel

Ndërsa Markelian Doci me pranga në duar kërkonte ndihmë për xhaxhain e tij Mentor Lufi, që po jepte jetë, vrasësi me pagesë Salvatore Letizia i ardhur nga Italia ka hyrë në këtë rrugicë e njohur si “Dervish Hatixheja” për t’i shpëtuar policisë. Killeri profesionist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:32.332Z

Kryeministër apo kapo i Camorras shqiptare

Fatos Lubonja shkruan posacerisht per Korrieri-n   Lexova me vëmendje intervistën e kryeministrit tonë Sali Berisha botuar me datë 29 maj në “Corriere della Sera”. Kur lexon një intervistë që kryeministri yt i jep një mediaje të huaj dhe jo pak, por gaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.748Z

SHBA, Departamenti i Thesarit ndëshkon Camorran

Departamenti amerikan i Thesarit ka sanksionuar organizatën kriminale të Kampanias, Camorra, duke konfiskuar pasuritë e saj përtej detit. Departamenti ka vënë në shënjestër bosët e klanit Casalesi, në kuadër të një aksioni që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.750Z

SHBA Departamenti i Thesarit ndeshkon Camorran

Departamenti amerikan i Thesarit ka sanksionuar organizatën kriminale të Kampanias, Camorra, duke konfiskuar pasuritë e saj përtej detit. Departamenti ka vënë në shënjestër bosët e klanit Casalesi, në kuadër të një aksi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama