Rezultate te kerkimit per termin: +Cana

Total: 5739
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.329Z

Përsëri Cana

Kapiteni fantastik i Sunderland, Lorik Cana, është zgjedhur sërish futbollisti më i mirë i ekipit të tij. Kësaj radhe, tifozët e votuan futbollistin kosovar në sondazhin e bërë në uebfaqen e klubit, për ndeshjen e fundit kundër Birmingham City, në të cilën Macet e Zeza pësuan humbj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.985Z

Misteri Cana

Lorik Cana është bërë një objekt misterioz në Lazio. Pasi u prit si përforcim i madh kohë më parë, mesfushori kosovar ka rënë përtokë. Ai ka përfunduar në bankinë dhe trajneri Edy Reja nuk llogarit shumë në të. Por, 28 vjeçari, që momentalisht është jashtë formës, do t’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.432Z

Cana në Arsenal?

Futbollisti shqiptar i Sunderlandit, Lorik Cana, nuk e ka përjashtuar mundësinë që pas dy vitesh t’i bashkohet Arsenalit. Cana, pasi përfundoi sezonin e tij të parë në Premierligën angleze, është kthyer në vendlindje për pushime. Ai sot ka qenë mysafir i Universitetit Amerikan n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.527Z

Cana: Fitojmë derbin

Mbrojtësi i Lacios, Lorik Cana ësht i bindur që ekipi i tij do të triumfojë në derbin e Romës. Kapiteni i përfaqësueses shqiptare është ndalur përpara tifozëve të cilët ishin të shumtë në qendrën stërvitore dhe u ka thënë atyre se ekipi bardheblu do të fitojë patjetër në nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.294Z

Cana pritet titullar

Lorik Cana duket se ka fituar besimin e trajnerit Edi Reja dhe me shumë mundësi në ndeshjen e ardhshme ndaj Napolit do të jetë titullar. Një ndeshje më parë kapiteni i përfaqësueses shqiptare luajti si mesfushor, ndërsa tani është rikthyer në rolin e tij të preferuar si mbrojtës. Edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.776Z

Martohet Lorik Cana

Transmetuar më 28.06.2014 - 10:05 Foto ilustruese PUBLICITET Mbrojtësi kuqezi, futbollisti Lorik Cana i ka dhënë fund beqarisë, duke u kurorëzuar në martesë gjatë mbrëmjes së djeshme me të fejuarÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.399Z

Kapiteni Cana falënderon Gashin

Lorik Cana dhe Shkëlzen Gashi realizuan bashkë një foto pas fitores kundër Armenisë. Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka falënderuar Shkëlzen Gashin për golin fitores kundër Armenisë. Kështu të paktën të jep përshtypjen një fotografi e postuar nga Gashi në rrjetet soci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama