Rezultate te kerkimit per termin: +Carmen

Total: 391
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.955Z

FOTO/ Carmen Electra ekspozon linjat bombastike

Carmen Electra ka treguar përmes disa fotove se pushimet e saj tropikale janë vërtetë idilike. Aktorja dhe modelja amerikane po pushon në Tahiti. Ajo ka postuar këto foto ku më shumë sesa ishujt ekzotikë bie në sy trupi i saj me linja të përsosura.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.336Z

Opera "Carmen" vjen në TOB

"Carmen", opera e famshme e Georges Bizet, do te vije si premiere absolute ne TOB ne date 11 prill. Ne bashkepunim me Balletto del Sud kjo veper do te vije nen koreografine, skenografine dhe kostumet e Fredy Franzutti, nje nga koreografet me te njohur dhe me te vleresuar italiane. "C

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.461Z

Carmen Kass i futet politikës

15/04/2005  Supermodelja Carmen Kass ka vendosur t’i futet politikës. Në fakt, ajo ka hedhur kandidaturën për zgjedhjet e parlamentit evropian qershorin e ardhshëm, me partinë e moderuar Res Publica, e udhëhequr nga Kryeministri i Estonisë, Juhan Parts. Duke i lënë për pak koh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.971Z

Video seksi e Carmen Electra-s

Hiret e saj femerore nuk i ka fshehur kurre, ndersa faqet e "Playboy" i kishte pushtuar disa here. Por mungonte ne rrjet nje video seksi e Carmen Electra-s. Me ne fund eshte publikuar, ku duket Carmen qe 'luan' me nje tjeter vajze, duke shkembyer perkedhelje dhe puthje.Ne video,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.726Z

Fredy Franzutti sjell "Carmen" në TOB

I sapo mberritur ne Shqiperi, koreografi italian Fredy Franzutti ka filluar menjehere punen me balerinet e TOB, me te cilet do te ngjise ne skene vepren “Carmen”. Franzzutti thote se "Carmen"-i ka ardhur si rezultat i bashkepunimit midis TOB dhe kompanise se tij “Ballett

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.266Z

Carmen përsëri zhvishet në Vegas

Carmen Electra është kthyer përsëri me lojën e saj nëpër klube. Ajo ka vazhduar paraqitjen e saj të dytë me shoun estradësk Crazy Horse Paris në Las Vegas dhe sipas një burimi ajo ka qëndruar e zhveshur në skenë më shumë së i kërkohet. Carmen ka vazhduar që të tregoj macëz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.854Z

Baleti Carmen vjen në Teatrin e Operës

Vepra Do të ngjitet si bashkëpunim me “Balleto del Sud” të Leçes “Carmen”, një nga baletet e njohura që vihet në skenat botërore, vjen edhe në Tiranë. Baleti me dy akte do të realizohet në datat 11, 12, 14 dhe 16 prill në bashkëpunim me “Balleto del Sud&r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama