Rezultate te kerkimit per termin: +Casalesi

Total: 22
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.716Z

Kapet bosi i mafies napolitane, u gjet në bunker

Policia tha se bosin e mafies napolitane e kishin gjetur atë pas gërmimeve në një bunker sekret në qytetin e tij të lindjes, Casapesenna, afër Napolit.I përshkruar si kreu i klanit të fuqishëm “Casalesi”, ai ishte dënuar disa herë me burgim të përjetshëm në mungesë.Klani “Casa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.717Z

Itali, arrestohet bosi i mafias napolitane

Bosi i një prej klaneve që formojnë mafian napolitane të Kamorës, Michele Zagaria, u arrestua ditën e mërkurë, bënë të ditur burimet zyrtare policore. Ai figuronte prej 16 vitesh në listën e të shumëkërkuarve në It

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.718Z

Itali arrestohet bosi i mafias napolitane

Bosi i një prej klaneve që formojnë mafian napolitane të Kamorës, Michele Zagaria, u arrestua ditën e mërkurë, bënë të ditur burimet zyrtare policore. Ai figuronte prej 16 vitesh në listën e të shumëkërkuarve n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.726Z

Itali kapet bosi i fundit i mafias

Policia italiane ka bërë të ditur se ka kapur kreun famëkeq të mafias së Napolit, Michele Zagaria, i cili ka qenë në arrati për 16 vjet. Autoritetet policore bënë me dije se ata kishin gjetur atë pas gërmime arkeologjike në nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.666Z

Itali, arrestohet mafiozi Michele Zagaria

ROMË- Shefi i klanit të famshëm mafioz Casalesi, Michele Zagaria, i kërkuar që prej më tepër se 15 vjetësh, në vitin 1995, u arrestua sot nga policia ndërsa qëndronte i fshehur në një bunker në zonën Casal di Principe, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.191Z

Çfarë gëzimi! Policët italianë festojnë kapjen e mafiozit (FOTO)

Share Policët në një qytet të vogël italian shpërthyen në brohorima pasi kapën një boss të mafias, që kishte qenë në arrati prej 15 vitesh. Michele Zagaria, 53 vjeç, u kap nga oficerët e armatosur që përdorën një buldozer dhe një vinç për të hyrë në b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.716Z

Hetimet e Savianos, arrestohet bosi i Camorras

Një bos i mafias Camorra është arrestuar pas 16 vitesh i fshehur në një bunker Michele Zagaria, 53 vjeç, konsiderohet se është lideri i klanit të fuqishëm dhe të përgjakshme Casalesi. Ai është dënuar në mungesë me burgim të përjetshëm për disa vrasje, zhvatje dhe trafikim të dr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama