Rezultate te kerkimit per termin: +Cavanin

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.092Z

Chelsea insiston për Cavanin

Napoli insiston se sulmuesi Edinson Cavani nuk është në shitje por kjo nuk e ndalë Chelsean nga insistimi për transferimin e uruguaianit në Stamford Bridge. Sipas uebfaqes italiane Calciomercato.com, gjiganti londinez ka ofruar 35 milionë euro për Cavanin. Javën e ardhshme futbollisti ka ca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.515Z

Benitez nuk i'a shet Chelseat Cavanin

Rafael Benitez e ka marrë mbështetjen e Aurelio De Laurentis për të mbajtur Edinson Cavanin te Napoli. Në prezantimin zyrtar te Napoli, Benitez ka thënë se llogaritë në Cavanin dhe se nuk i'a shet ish skuadrës së tij, Chelseat por as Real Madri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.076Z

Chelsea dëshiron Cavanin në krah të Torres

Chelsea raportohet se është duke kërkuar sulmuesin e Neapolit, Edinson Cavani, si një pasues afatgjatë për Didier Drogba. Mediat italiane shkruan dje se Real Madridi ishte përpjekur të transferojë Cavanin në ditët e fundit të afatit kalimt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.429Z

Juve, 30 milionë euro, plus Matrin për Cavanin

Kampioni i Italisë, Juventus ka bërë gati një ofertë të majme për sulmuesin e Napolit, Edinson Cavanin, njoftojnë të martën mediat italiane.“Zonja e Vjetër” do t’i ofroj 30 milionë euro Napolit, plus sulmuesin Alesander Matrin (i vlerësuar 18 milionë euro), për sulmuesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.342Z

Arsenal, ofertë për Cavanin

Sipas medieve angleze, Arsenali ka përgatitur ofertë prej 30 milionë funtesh në përpjekje për transferimin e sulmuesit të Napolit, Edinson Cavani pas rihapjes së afatit kalimtar të janar. Ylli uruguaian është duke vazhduar me paraqitje të shkëlqyeshme për skuadrën nga San Paolo kurse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.155Z

Bajerni 55 milione euro per Cavanin

Bajerni i Mynihut po përgatitet që të jetë një prej protagonistëve të mëdhenj të merkatos së ardhshme verore dhe dhurata më e madhe për trajnerin Guardiola mund të jetë uruguajani Cavani. Sipas të përditshmes &l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.737Z

Mourinho merr përgjegjësinë për Cavanin

Jose Mourinho e ka marrë përgjegjësinë për të transferuar Edinson Cavanin. Trajneri i Chelseat thuhet se është bëzdisur nga spekulimet e shumta për të ardhmen e sulmuesit uruguajan duke kërkuar që të bisedoj vetë më agje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama