Rezultate te kerkimit per termin: +Cdo

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.709Z

Rama Te numerohet cdo vote ne respekt te cdo shqiptari

“Të numërohet cdo votë në respekt të cdo shqiptari”. Ka qenë ky apeli i kreut të opozitës Edi Rama dhënë sot nga selia e PS-së. “Dje iu thashë që rilindja ka fituar mbi rrënimin, sot ju them që fitorja do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.173Z

Savash endrra e cdo gruaje

var fbShare url httpvizionplusalsavash-endrra-e-cdo-gruajesize smallbrbrAi shkelqeu ne Dashuri dhe ndeshkim super seriali turk i cili theu rekordet e audiences ne ekranin e Vizion Plus por kujdes Ju themi se ende nuk keni pare asgje Ne Mbreteresha e nates ai eshte po aq potent mashkullor seksi dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.239Z

RamaPo vleresojme cdo informacion

Kryeprokurorja Ina Rama flet per here te pare pas takimit me kreun e ShISH dhe ate te ILDKP ne lidhje me akuzat e ndersjellta te bera nga politika shqiptare ku ka qene edhe tema e bisdimeve mes ketyre tre krereve te institucioneve me e rendesishme. Sipas kreut qendror te akuzes institucioni q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.182Z

PD Rama pas cdo korrupsioni

brbrPartia Demokratike akuzon qeverine per renien e nivelit te demokracise dhe perkeqesimin e klimes se biznesit Deputetja Jorida Tabaku iu referua raporteve te Freedom House dhe Dhomes Gjermane te Tregtise per te fajesuar Ramen si njeriu qe qendron pas cdo afere te madhe korrupsioni brbr brbrDy ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.011Z

Gripi, mjeke ne cdo shkolle

Situata e rende gripale ne vendin tone ka detyruar strukturat shendetesore te parashikojne mjeke ne cdo shkolle dhe kontrolle mjekesore dy here ne jave, ne cdo klase. Kjo eshte rregullorja me e fundit e cila po zbatohet ne te gjitha shkollat e Tiranes, per shkak se ne kryeqytet eshte edhe numri me i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.179Z

Agolli:Transparencë për cdo projekt të Bashkisë

TIRANE- Bashkia e Tiranës reagon pas akuzave të Kryeministrit Berisha. Administratori i Përgjithshëm i kësaj bashkie Dritan Agolli tha sot se akuzave të kryeministrit, ky institucion do t’i përgjigjet me projektin më të madh europian të transparencës. “Bashkia e Tiranës nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.881Z

SHISH: "Celule" ne cdo sektor

Sherbimi Informativ i Shtetit kerkon ngritjen e komisioneve te vecante ne cdo institucion per asgjesimin e informacionit te klasifikuar si "sekret shteteror". Keshtu, SHISH nuk ka pranuar qe per zhdukjen e ketij informacioni te ekzistoje vetem nje strukture e posacme, por ka propozuar ngritjen e nje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama