Rezultate te kerkimit per termin: +Ceke

Total: 1485
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.808Z

Qeveria Ceke kontribute per permbytjet

Dy avione ushtarake me 12 tenda me kapacitet te madh jane ndihmat e dhena nga qeveria Ceke per qeverine Shqiptare persa u takon permbytjeve ne Shkoder. Ne Aeroportin Nene Tereza te Rinasit tendat dhe aksesoret e tyre perkatese rreth 7 tone u ngarkuan nga ushtaret e Forcave te Armatosura shqiptare ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.578Z

Ministria ceke reagon per vrasjen e turisteve

brbrMinistria e Jashtme e ekise ka reaguar per vrasjen e dy turisteve ceke ne fshatin Prekal Zedhenesja e kesaj ministrie Michaela Lagronova deklaroi se kjo ngjarje po hetohet si nje krim Viktimat nje burre dhe nje grua u gjeten te vrare ne automjetin e tyre ne veri te Shqiperise prane qytetit te Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.301Z

Perdhunoi turisten ceke arrestohet

Grabiti dhe perdhunoi nje turiste ceke pese vjet me pare dhe perfundoi ne pranga vetem mengjesin e djeshem gjate operacionit Identiteti i rreme. Burimet zyrtare te policise se Korces bene te ditur se 24-vjecari Maljan Mecolli i cili levizte prej vitesh me identitetin e rreme Marjon Kolami u ndalua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.467Z

Mallkimi i turisteve ceke

brbreket jane turistet e vetem qe nuk mungojne ne Alpet Shqiptare Por pasioni i tyre i forte per natyren mbreselenese te veriut eshte pasuar nga nje fat i keq Toka shqiptare duket se eshte kthyer ne nje mallkim per ta Vitet e fundit numri i turisteve ceke qe kane humbur jeten arrin ne 5 Ne vitin 200

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.341Z

Theth vdes turistja ceke

Një shtetase ceke 26 vjec humbi jetën sot për shkaqe natyrale ndërsa ishte duke bërë një udhëtim turistik në zonën e Thethit. Vajza e cila ndodhet ne zone me miqte e saj ka ndjere veshtiresi ne frymemarrje dhe jane lajmeruar banoret e z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.731Z

Studentet ceke, s'jane viktima te trafikut

Tirane-Autoritetet policore ceke, hedhin poshte cdo hipoteze se tre studentet e ketij vendi, qe u zhduken ne veri te Shqiperise ne vitin 2001, jane viktima te trafikut te paligjshem te organeve. Mediat ceke, te cilat i referohen deklarimit te shefit te policise kriminale Jan Noga, kundershtojne pret

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.456Z

Rama me investitoret ceke

brbrekia eshte nje nga vendet qe kane shfaqur interes ne rritje per bashkepunimin me Shqiperine ne fusha te rendesishme Gjate nje takimi me sipermarres e investitore ceke ne Prage kryeministri Rama i ftoi ata per tu dhene nje impuls te ri raporteve ne sektore si transporti infrastruktura apo edhe ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama