Rezultate te kerkimit per termin: +Cepin

Total: 613
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.217Z

Serbët përforcojnë barrikadën me zhavorr

Nga Express më 28 shtator 2011 në ora 22:43 Dhjetëra serbë kanë shkarkuar tre kamionë me zhavorr, duke përforcuar barrikadën në cepin verior të urës kryesore mbi lumin Ibër, në Mitrovicë. I gjithë aksioni ka zgjatur shumë minuta, ndërkohë që vërehet prezencë e shtuar e forca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.352Z

Rinas ndalohet biznesmeni turkNuk deklaroi vleren monetare

Nje biznesmen turk eshte ndaluar diten e djeshme nga efektivet e kontrollit te Rinasit. Shkak per ndalimin e tij mesohet te kete qene mos deklarimi i vleres monetare. Sipas burimeve te policise behet me dije se personat qe kane mbi 10 mije euro duhet te deklarojne para se te udhetojne. Biznesmeni es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.217Z

Serbët përforcojnë barrikadën në Mitrovicë

Dhjetëra serbë kanë shkarkuar tre kamionë me zhavorr, duke përforcuar barrikadën në cepin e verior të urës kryesore mbi lumin Ibër, në Mitrovicë.I gjithë aksioni ka zgjatur disa minuta, të mërkurën mbrëma, ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.270Z

Dinamo, hap kampioni ne Erseke

Dinamo e ka kaluar me sukses edhe testin ne transferten e veshtire te Ersekes perballe Gramozit ku ka arritur te fitoje fale nje goli ne minutat e fundit. Pavaresisht mungeses se kapitenit Arjan Pisha, Bekim Kulit, Papa Diop, Gentian Muces e Marko Putincanit, kryesuesit e renditjes kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.996Z

Morenë, ruaju se po “thehesh” (Foto)

Morena Taraku po vazhdon me fotosesion e saj të ri. Ajo nuk ndalet së provokuari dhe publikuari foto tejet seksi. Kjo e fundit e publikuar nga këngëtarja do u lë pa mend, ajo ka publikuar foto teksa qëndron e shtrirë në cepin e dritares dhe me këmbët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.068Z

67-vjetori i clirimit pritetme protesta ne Shkoder

Perfaqesues te shoqatave atdhetare si Fronti Kombetar Shqiptar dhe Identiteti e Bashkimi Kombetar kane protestuar afer vendit ku ndodhet aktualisht monumenti i 5 Heronjve te Vigut dhe kane kerkuar rikthimin e tij ne qender te qytetit te Shkodres. Ne janar te vitit 2009 monumenti i Heronjve te Vigut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama