Rezultate te kerkimit per termin: +Ceremonia

Total: 8626
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.457Z

Ceremonia Grammy Awards

Ceremonia Grammy Awards E shtune 09 Shkurt 2013 1247 p Ceremonia Grammy AwardsTe dielen mbahet ne Los Angeles ceremonia me e rendesishme e cmimeve muzikore ne Shtetet e Bashkuara Grammy Awards Kete vit jane shtuar tre kategori te reja qe jane Albumi me i mire bashkekohor Albumi me i mire me perm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.001Z

Anulohet ceremonia "Golden Globe"

Ceremonia e "Globit te arte" eshte anuluar pas nje bojkoti te aktoreve kandidate per cmimet e shtypit te huaj te Hollivudit. Keto cmime duhej te dorezoheshin te dielen ne 13 janar, por ne vend te ceremonise do te mbahet vetem nje konference per shtyp, ku do te shpallen fituesit e statujave. Me kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.830Z

Ristani: Ceremonia e Ramës ishte partiake

PD Reagimi Partia Demokratike e cilësoi si partiake ceremoninë e djeshme të organizuar gjatë testimit të kandidatëve për shkollën e policisë. Në një deklaratë për mediat, deputeti demokrat, Arben Ristani, theksoi se fjalimet e mbajtura në këtë aktivitet janë retorika boshe, pasi, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.947Z

NY, Ground Zero, nis ceremonia përkujtimore

Në New York ka nisur ceremonia përkujtimore për nder të viktimave që humbën jetën gjatë sulmeve të 11 shtatorit në Kullat Binjake. Në Ground Zero të pranishëm janë, presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, dhe ish presidenti George W. Bush. Ceremonia ka nisur me fjalën e kre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.093Z

Tërmeti, zhvillohet sot ceremonia e viktimave

Akuila - Dita e sotme është shpallur ditë zie në Itali, ku do të zhvillohet edhe funerali shtetëror i shumicës së 2687 viktimave të tërmetit që preku këtë vend para pak ditësh. Ceremonia është parashikuar të mbahet në orën 11:00, ku në të cilën, veç familjarëve dhe të afërm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.113Z

Itali, tërmeti, zhvillohet ceremonia mortore

E premtja është shpallur ditë zie në Itali, ndërsa në Akuila është zhvilluar ceremonia mortore e biktiamve që humbën jetën tragjikisht nga tërmeti që goditi italianë qendrore të hënën. Rreth 1600 familjarë të viktiamve besohet se kanë marrë pjësë në këtë ceremony solemne e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.760Z

Ceremonia e hapjes, 3 orë e gjysmë spektakël

Sot pasdite (ora 14.00 me orën shqiptare) ceremonia e hapjes së Olimpiadës së Pekinit Sot zhvillohet ceremonia e hapjes së Lojërave Olimpike "Pekin 2008" dhe e gjithë bota do të fokusohet aty ku do të nisë aventura e Olimpiadës nr.29. Organizatorët kanë bërë të ditur se ceremonia e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama