Rezultate te kerkimit per termin: +Certifikatat

Total: 1468
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.611Z

Korce, mungojne certifikatat

Certifikata ne Korce eshte kthyer ne dokumentin me te shtrenjte, per faktin se edhe pse kerkohet nga qindra shtetas, nuk mund te gjendet. Per nje certifikate duhet te presesh me ore te tera para deres se gjendjes civile dhe serish te kthehesh duarbosh. “Kemi qe ne mengjes, po s&rsq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.461Z

Bradashesh ndahen certifikatat e pronesise

brbrTe gjithe fermere do te marrin certifikatat e pronesise mbi token bujqesore pa paguar asgje per sherbimin Kryeministri Edi Rama teksa u dorezoi certifikatat banoreve te zones se Bradasheshit ne Elbasan dhe tha se ky mund te quhet tashme nje premtim i mbajtur i rilindjes Kryeministri Rama thekso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.414Z

Pesë persona nën hetim, kishin falsifikuar certifikatat

28/04/2011  Do të përfitonin dokumente për të lëvizur jashtë vendit KORÇE- Prokuroria e Korçës ka filluar hetimet për 5 persona, nga të cilët dy janë nga qyteti i Leskovikut, ndërsa tre të tjerët nga qyteti i Korçës, për veprën penale të “falsifikim të akteve të gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.116Z

Certifikatat, vetëm me ligj

Nga Bashkim Kopliku U çmendëm me certifikatat që na kërkojnë, nga më të ndryshmet, bile dhe me fotografi. E pra ne kemi bile kemi dhe pasaporta. Kryeministri premton se me “bërjen e kartave të identitetit”, nuk do të paskemi më nevojë të dërgojmë certifikata në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.529Z

Certifikatat, të përdorshme deri në 31 dhjetor

Karta e identitetit do të marrë fuqinë e saj të plotë më 1 janar të 2010, kohë kjo në të të cilën certifikatat me fotografi nuk do të përdorem më nga asnjë institucion. Drejtori i Përgjithshëm i Gjendjes Civile Armand Teliti, në një intervistë për Televizonin Klan, bëri me dij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.667Z

Certifikatat shkruhen me dorë, mungojnë programet kompjuterike

Shërbimi me certifikata elektronike jo i plotë. Gjendjet civile shpërndajnë ende certifikata me shkrim dore Punonjësit e gjendjeve civile ankohen. Certifikatat e trungut familjar, të tokave, dhe në gjuhë të huaj, nuk mund të shtypen Procesi për shpërndarjen e certifikatave elektronike,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.408Z

"Certifikatat me kompjuter, impakt i thelle politik"

TIRANE - Te gjithe shtetasit shqiptare nga dita e sotme do te pajisen me certifikata te reja, te dixhitalizuara. Dokumente identifikimi qe nuk ngjajne aspak me certifikatat qe jane perdorur deri me sot, ne te cilat te dhenat shenoheshin me shkrim dore nga punonjesit e gjendjes civile. Certifikatat e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama