Rezultate te kerkimit per termin: +Championsi

Total: 145
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.343Z

Championsi i Azise

Liga e Kampionëve në Europë është ende në hapat e parë të jetës për këtë edicion, por në Azi Champions League ka përfunduar punë dhe ka nxjerrë fituesin. Ky është ekipi nga Korea e Jugut, Ulsan Hjundai që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.006Z

Konte: Championsi mbetet ëndërr, kemi ende punë për të bërë

Bufon: Të fitosh Kupën e Kampioneve është diçka anormale Ndeshja e sotme e Juventusit është një ndeshje për tu fituar, për të mos komplikuar ecjen në grup dhe për të treguar që paraqitja jo ekzaltuese në San Siro është lënë pas krahëve. Juvja ne merr frymë Championsi në Kopenh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.198Z

Klinsman: Championsi nuk blihet me parà

  Trajneri i Bajernit të Mynihut: Nuk janë shpenzimet e mëdha ato që garantojnë suksesin në futboll Trajneri i Bajernit të Mynihut, Jurgen Klinsman, ka dalë në kontradiktë me komentet e bëra nga presidenti Karl-Hajnz Rumenige, duke pretenduar se ai ka një skuadër të aftë, për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.854Z

Milan kerkon kualifikim

Milan do luaje ndeshjen e sezonit ndaj Werder Bremen per kupen UEFA.Ky eshte objektivi i vetem i kuqezinjve duke pare qe ata jane eliminuar nga kupa e Italise dhe ne kampionat jane 11 pike larg Interit.Sipas trajnerit Anceloti kjo ndeshje ka arome Championsi dhe lojtaret e tij kerkojne vetem kualif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.038Z

Të hënën shorti, ndarja e vazove për raundin e 1/16-ave

Më përfundimin e ndeshjeve në grupe të Europa League-s, janë përcaktuar tashmë të gjitha skuadrat që do të shortohen për raundin e 1/16-ave, ditën e hënë, ora 13:00. 32 skuadrat e kualifikuara, 24 nga grupet e Europa League dhe 8 të tjera që vijnë nga Championsi si vende të treta,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.233Z

Lind Championsi ballkanik

Divizionet e para kombëtare janë mjaft të dobëta, kështu që klubet më të mëdha të futbollit ballkanik po punojnë për krijimin e një turneu rajonal. Kjo është ideja që quhet ‘Superkupa ballkanike’, e cila mund të jetësohet më 15 nëntor nga ekipi CSKA Sofia, shkruan e pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.217Z

Rikthehet Championsi i vërtetë

Sonte në mbrëmje Uefa Champions League do të futet në një fazë interesante. 10 sfida të ndara në dy ditë do të luhen për të përcaktuar skuadrat që do të marrin pjesë në fazën e grupeve. Në mesin e emrave të sfidave të Play-offit, spikat ndeshja mes PSV Enthoven dhe Milanit. Kuqe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama