Rezultate te kerkimit per termin: +Charb

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.046Z

Detajet si sulmuan terroristët revistën në Paris

Të veshur me të zeza nga koka te këmbët dhe të armatosur rëndë, dy persona zbritën nga një Citroen i vogël rreth orës 11:20 në një ditë të ftohtë dhe me mjegull në Paris. Njëri mbante një granatë në dorë, ndërsa që të dy kishin armë kallashnikov. Një qëndroi në makinë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.120Z

Francë: Karikaturat e Muhamed do shokojnë të gjithë

PARIS- E përjavshmja satirike franceze Charlie Hebdo paralajmëron se do të publikojë karikatura të profetit Muhamed në edicionin e fundit të revistës. Botuesi i së përjavshmes, dikur një karikaturist i njohur me emrin Charb, tha se imazhet do t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.548Z

Revista “Charlie Hebdo” ndërpret publikimet

Numri i 1179-të i dalë më 7 janar me shtatë milionë kopje, mund të jetë i fundit për revistën satirike franceze “Charlie Hebdo”. Redaksia e cila i mbijetoi sulmit të terroristëve islamik është në gjendje shoku dhe p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.119Z

Francë, publikohen karikatura të profetit Muhamed

E përjavshmja satirike franceze Charlie Hebdo tha se edicioni i fundit i revistës përmban karikatura të profetit Muhamed.   Botuesi i së përjavshmes, që fillimisht ishte një karikaturist i njohur me emrin Charb, tha se imazhet do të “shokojn&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.303Z

Sulmohet revista franceze Charlie Hebdo, që saterizoj Muhamedin

Ironizimi me figurën e profetit Muhamed, ka bërë që selia në Paris e revistës satirike franceze, “Charlie Hebdo”, të shkatërrohej tërësisht nga një zjarr i shpërthyer mesnatën e shkuar, për shkak të hedhjes së një bombe Molotov.Atentati me bombë ndodhi pak orë para se t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.391Z

Sulmohet revista franceze Charlie Hebdo, që satirizoi Muhamedin

Ironizimi me figurën e profetit Muhamed, ka bërë që selia në Paris e revistës satirike franceze, “Charlie Hebdo”, të shkatërrohej tërësisht nga një zjarr i shpërthyer mesnatën e shkuar, për shkak të hedhjes së një bombe Molotov.Atentati me bombë ndodhi pak orë para se t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.168Z

Franca ndalon protestat kunder filmit anti-islamik

Protestat kundër filmit anti-islamik në Paris, të programuara për të shtunën janë ndaluar, lajmin e ka njoftuar vetë kryeministri Zhon Mark Ajro. “Nuk ka arsye që të lejojmë në vendin tonë konfliktë që nuk kanë t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama