Rezultate te kerkimit per termin: +Charlie

Total: 1271
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.540Z

Rikthehet Charlie Hebdo

brbrRevista satirike Charlie Hebdo u rikthye ne treg nje jave pas sulmit terrorist qe shkaktoi 12 viktima 8 prej te cileve gazetare Ishin 5 milione kopje te printuara nje numer shume here me i larte nga tirazhi normal i saj qe arrin ne 60 mije te tilla Radhe te gjata u vune re ne pikat e ndryshme te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.774Z

Dorëzohet karikaturisti i Charlie Hebdo

Njeri prej karikaturistëve që i mbijetoi sulmit në redaksinë e revistën Charlie Hebdo, Renald Luzier, i njohur si Luz, ka paralajmëruar se më nuk do të karikaturojë figurën e profetit Mohamed. Shkak për këtë vendim të tij është frika e përsëritjes së sulmit që ndodhi në redaksin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.925Z

Liverpool transferon Charlie Adam

Pas disa muajsh përpjekjesh, Liverpool ka njoftuar se është pajtuar me Blackpool, për transferimin e mesfushorit Charlie Adam. “Liverpool Football Club sot ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Blackpool për trasnferimin e Charlie Adam. Lojtari do të udh&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.906Z

NEKROFILIA E CHARLIE HEBDO

DORINA HOXHA Në një stinë trazirash klimaterike, ku postimet komike në rrjetet sociale shqiptare kanë në qendër ujin, tokën, qiellin, kolektorët dhe pusetat, të vetmen të vërtetë të patjetërsueshme, por të përbuzur – është në natyrën njerëzore të gjykosh dhe nënçmosh,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.549Z

Charlie Hebdo pezullon perkohesisht punen

0 brbr brbrE perjavshmja satirike franceze Charlie Hebdo do te pezulloje per nje afat te pacaktuar publikimin e fashikullit te saj te rradhesbrbr brbrVendimi eshte marre nga pjesetaret e bordit drejtues te cilet thane se ende nuk e kane marre veten nga sulmi tragjik i tre javeve me parebrbr brbrTv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.147Z

Charlie Hebdo provokon serish

brbrRevista satirike Charlie Hebdo perkujton njevjetorin e sulmeve terroriste ne Paris ku humben jeten 12 vete me nje tjeter koperine provokuese Ne faqen e pare te ketij botimi shfaqet karikatura e nje personi qe personifikon Zotin me nje kallashnikov mbi shpine dhe shenimi Nje vit me pas vrasesit j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.049Z

Ne kujtim te Charlie Hebdo

Transmetuar me 08012015 - 1211 Nga Ben Blushibr br Pas lincimit te gazetes Charlie Hebdo nje gje eshte e sigurt neser Europa nuk do jete me ajo qe ishte dje Ne nje dite si kjo kur e fundmja dhe me e pamundura gje qe mund te kesh es

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama