Rezultate te kerkimit per termin: +Chelsean

Total: 1334
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.253Z

Trezegol i gatshëm për Chelsean

Sulmuesi i Juventusit, David Trezeguet, ndjehet i gatshëm për t'u përballur me Chelsean, pas performancës së tij të pëlqyeshme kundër Palermos ku arriti të shënojë golin e dytë. Të mërkurën Juventusi do të përballet me Chelsean në Stamford Bridge, në ndeshjen e vlefshme për Ligë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.109Z

Essien mendon vetëm për Chelsean

Michael Essien është duke menduar vetëm për të qëndruar te Chelsea, pas spekulimeve se ai do të përfshihet në marrëveshjen e shkëmbimit me holandezin Wesley Sneijder. “Unë mezi e pres sezonin e ardhshëm, unë dua ta fitoj ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.725Z

Zyrtare: Lampard vazhdon kontratën me Chelsean

Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard e ka vazhduar edhe për 1 vit me kontratën me Chelsean. Golashënuesi më i mirë në historinë e Chelseat ka arritur marrëveshje me Chelsean duke vazhduar kontratën për 1 vit me Chelsean. Të dy palët ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.333Z

Benitez me Chelsean, Evertonit i'a tregon humbjen

Rafael Benitez po vazhdon serinë e rezultateve impresive me Chelsean. Skuadra londineze i ka shkaktuar humbjen e parë Evertonit këtë edicion në terrenin vendas duke e mposhtur me rezultat 2 me 1. Për Chelsean gjithçka filloj keq kur në minutën e dyt&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.873Z

Preferon Chelsean

Sergio Aguero me gjasë do të largohet gjatë verës nga Atletico Madrid. Sulmuesi argjentinas, që vlerësohet nga klubi spanjoll rreth 40 milionë funte, kërkohet nga disa skuadra evropiane, prej tyre Manchester City dhe Inter. Mirëpo, El ‘Kun’ insiston se City nuk është klub që mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.063Z

Hulk e do Chelsean

Sulmuesi i Portos, Hulk mund të transferohet në Chelsea gjatë afatit kalimtar të verës, ka njoftuar menaxheri i tij, Teodoro Fonseca. Hulk, 25 vjeç, spekulohet me largim nga gjiganti portugez, derisa kërkohet nga Chelsea dhe Paris St Germain. Menaxheri i tij, Fonseca, i cili përcolli ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.581Z

Drogba: Jam krenar që vazhdova me Chelsean

Sulmuesi i Chelseat, Didier Drogba, thotë se ai është personi më i lumtur në botë pasi ka nënshkruar marrëveshje të re me Chelsean, e cila e mban atë në Stamford Bridge deri në vitin 2012. "Vendosa të vazhdoj kontratën time me Chelsean edhe për dy vite tjera dhe jam shumë i lumtur dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama