Rezultate te kerkimit per termin: +Chelsit

Total: 94
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.152Z

Mourinho, 2 objektiva në merkato dhe 275 milion arsyje për të besuar

Trajneri i Chelsit Jose Mourinho i ka idetë e qarta për merkaton e ardhshem. Nga 275 milion euro që kanë arritur në kasën e Chelsit nga sponsori i ri nga japonezët e Yokohamas , bëjnë të qartë edhe objektivat e reja për merkaton e ardhsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.529Z

Mourinho: Gjatë verës do ta kuptoni pse s’na nevojiten sulmues

LONDER - Trajneri i Chelsit, Jose Mourinho, gjatë konferencës së sotme për shtyp nxori nga goja një deklaratë enigmatike. Mourinho duke iu referuar gazetarëve dhe pjesëmarrësve të tjerë në konferencë tha se ata gjatë këtij se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.173Z

Abramovic i fiksuar pas Pep

Abramovic i fiksuar pas Pep E premte 11 Janar 2013 1315 p styletext-align justify Abramovic i fiksuar pas PepBosi i Chelsit Roman Abramovic eshte gati te beje cmenduri per te sjelle ne Stamford Brixh spanjollin Pep Guardiola Mediat sportive bejne te ditura se manjati rus eshte gati te bej o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.458Z

Chelsea humb Cavanin, hidhet në sulm për Luiz Suares

Edhe pse flitej se kishin arritur një marrëveshje me sulmuesin Edison Kavani drejtuesit e skuadres së Chelsit duket se kanë humbur garen me PSG për të siguruar shërbimet e një prej sulmuesve me porten dhe më të kërkuar në këtë merkato verore. El Matador është shumë pranë kalimit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.932Z

Mourinho pranë nënshkrimit me Chelsea

Strategu portugez, Hose Mourinho do të vazhdojë karrieren tij si trajner në radhet e skuadres së Chelsit. Këtë fakt e beson edhe vetë Special One, i cili vazhdon të theksojë se karriera e tij do të vazhdojë te ajo skuadër ku të gjithë e duan dhe e mirëpresin. Pas anonçimit të divorc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.172Z

Pelegrini, emri i radhës në listën e Chelsea për të drejtuar skuadrën

Pas zhgënjimeve të shumta në këtë edicion ku i vetmi kompeticion në të cilin londinezët e Chelsit mund të fitojnë një tro është Europa Ligë drejtuesit e skuadres po mendojnë një revolucion që fillon pikërisht nga ndërrimi i trajnerit. Benitez nuk garanton një të ardhme për ekip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.109Z

John Terri, gol në (90+3)

ANGLI - Ekipi i Chelsit, i drejtuar nga Hose Mourinho, ka treguar karakter në ndeshjen ndaj Evertonit, të cilën arriti ta fitojë me anë të një goli të shënuar nga John Terri në minutat shtesë të pjesës së dytë. Ekipi i Everto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama