Rezultate te kerkimit per termin: +Cila

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.290Z

Cila Radë?

Slobodan Petrovic nuk e njeh Grupin Parlamentar të Rada Trajkovicit. Ai e quan të pabazë krijimin e tij. Mohon se bashkëpartiakët nga SLS’ja kanë kaluar në grupin e ri. Zëvendëskryeministri Petrovic, ndër të tjera, kërkon largimin e barrikadave dhe krijimin e Komunës së VeriutBash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.661Z

Cila Kosovë?

Së paku 43 vende nga anë të ndryshme të globit e kanë pranuar Kosovën si vend të pavarur. Problemi nuk qëndron te premtimi i Hashim Thaçit se do të na njohin 100 vende, përgjatë garës së tyre se kush do të na pranojë më parë. Natyrisht që premtimin e Thaçit nuk e kemi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.893Z

Cila nga yjet ka këtë celulit?

Ndonjëherë nuk mjaftojnë milionat që të dukesh bukur. E as për këngëtaren e famshme Britney Spears kjo gjë nuk ka kryer punë.Ajo u pa në qytetin e Kalifornisë, teksa në këmbët e saj shihej celuliti i bollshëm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.834Z

Seksi cila eshte kohezgjatja ideale

pTe gjithe ne te pakten nje here te vetme kemi pyetur veten se sa duhet te zgjase nje raport seksual per te qene i kenaqshem Nese do te mbeshtetemi te filmografia e forte nuk do te mjaftonte as edhe nje ore Por e dime te gjithe se nje maratone seksi nuk na pelqen dhe nuk na sherben Per tiu pergjigju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.923Z

Cila është Ruzhdia

Ruzhdia? Ajo është një qendër elektorale, në të cilën tre komisionerë të PS-së u larguan që në mëngjes, morën vulën dhe ikën. Unë po ju them juve, të nderuar zotërinj, se simetrizmi i komisioneve është një nga shtyllat më kryesore të sistemit tonë për transparencën dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.505Z

Cila është zgjidhja?

Bashkimi politik i trojeve shqiptare, që do të kërkonte ndryshimin e kufijve ekzistues është çështje që duket se provokon ndjenjën e frikës tek ekspertët e politikës së jashtme për Ballkanin. Unë dhe gruaja ime, Shirley Cloyes sapo jemi kthyer nga një udhëtim faktmbledhës n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.332Z

Cila eshte dieta e Hollywood-it

SSSAbrASS Mjaft e perdorur nga VIP-at e Hollywood-it eshte dieta me ne mode e ketyre koheve Ja cfare duhet te konsumoni sipas saj Ne permbajtjen e saj dieta ka vetem konsumimin e frutave te cilat njihen per nje sasi te ulet te kalorive Perjashtohet banania e cila ka shume sheqer Cdo lloj frute tje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama