Rezultate te kerkimit per termin: +Cilt

Total: 1953
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.195Z

Revolucion n Prishtin

Pasi e prfundoi stinorin vjeshtor n mnyr jo aq mir, FC Prishtina ka planifikuar t bj ndryshime t mdha n ekip gjat pushimit dimror, me qllim q n gjysm-sezonin tjetr kjo skuadr t luftoj seriozisht pr titullin e kampionit t Kosovs. Drejtuesit e klubit kampion po mendojn t prforcohen me nj numr t madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.247Z

Studentët e Vlorës: Kërkojmë gjykim të paanshëm

Deklarat para Prokuroris s Rrethit Nj prfaqsi e studentve t Universitetit t Vlors kan dal dje para prokuroris me nj deklarat pr mediat ku, sipas tyre burgosja e tet t rinjve sht vetm shtje politike. Eneid Amzai ka lexuar para mediave nj komunikat pr shtyp ku ndr t tjera thuhet se: Jemi ktu para Pro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.443Z

Kungjat e reperve

Nuk mund t quhen m grupe t vogla, pasi q n prbrjen e tyre ka m shum s 100 antar. Kta jan antart e grupit KMOB, t cilt kohve t fundit publikisht kan dal n kundrshtim t Rebel a.K.a UniKKatil dhe grupit t tij, The Bloody Alboz (TBA). Grupi kaedhe nj diss kundr TBA-s, i cili sht i gjat 9 minuta, ndrk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.184Z

Pakistani arreston 5 amerikan

Zyrtart pakistanez kan njoftuar se kan arrestuar pes shtetas amerikan, pr t cilt dyshohet se kan lidhje me grupe ekstremiste. Antart e familjeve dhe autoritetet amerikane kan theksuar se jan vn n krkim t pes studentve amerikan nga Washingtoni, q nga zhdukja e tyre n muajin nntor. Policia pakistane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.419Z

Turizmi, në 6 muaj mbi 1 milion turistë vizitojnë Shqipërinë

Ndonse gjashtmujori i par i vitit 2010, q prkon me pikun e sezonit turistik, numri i turistve q kan vizituar Shqiprin nga janari deri n qershor, i ka kaluar 1 milion prej tyre. Sipas t dhnave t Ministris s Turizmit pr t dhnat statistikore mbi numrin e vizitoreve jorezident me nns

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Prplasje mes nacionalistve turq dhe kurd

Prleshje kan shprthyer n lagjen Beyoglu n Stamboll, n momentin kur 200 kurd ishin tubuar pr t protestuar kundr mbylljes s nj partie kurde, t cilt m pas u prplasen me nacionalistt turq dhe me policin, njoftuan mediet turke. Protestuesit hodhn gur dhe koktej Molotovi n drejtim t dyqaneve, automjeteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Banda, debate t ashpra

Seanca n ngarkim t Bands t Lushnjes, sht shoqruar me debate t ashpra, pasi Gjykata e Krimeve t Rnda e krkess s Prokuroris pr t lexuar n salln e Gjykats deklarimet e disa dshmitarve, t cilt ndodhen jasht shtetit. Prfaqsuesit e mbrojtjes krkuan dhe ndryshimin e trupit gjykues t shtjes, krkes kjo q po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama