Rezultate te kerkimit per termin: +Coleen +Rooney

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.611Z

Coleen Rooney shijon pushimet në Copacabana

Ndërkohë që bashkëshorti i saj Wayne Rooney po vuan mankthin e largimit nga Botërori 2014 pas humbjes së Anglisë ndaj Uruguajt 2-1, duket se Coleen po shijon në maksimum kohën e lirë në Brazil së bashku me dy fëmijët. Ajo është fotografur në plazhin e Copacabana në Rio De Janiero m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.253Z

Pushimet e Coleen bashkeshortes se Rooney

Bashkëshorti i saj përflitet se ka gati kontratën e re me Manchester United, që është gati të zgjidhë qesen vetëm që ai të qendrojë aty. Por ndërsa Wayne Rooney ndodhet në stërvitje për të qenë n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.066Z

Rooney bëhet baba

Mesditën e së hënës, Wayne Rooney është bërë baba për herë të parë. Gruaja e sulmuesit të Manchester United, Coleen, e shtruar në spitalin Liverpool Women's Hospital, e ka lindur foshnjën Kai Wayne Rooney në ora 15.20. Nëna dhe djaloshi janë mirë. Wayne dhe Coleen janë entuzias

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.928Z

Romantiku Rooney

Nga Express më 03 gusht 2011 në ora 10:31 Ka qenë larg shtëpisë për tri javë në përgatitjet e parasezonale të ekipit të tij Man Untd, por Rooney sapo është kthyer, e ka qeras gruan e tij Coleen me një darkë romantike. Por Rooney duket paksa i shpërqendruar, ndoshta duke menduar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.719Z

Rooney bëhet baba për herë të dytë!

Futbollisti,Wayne Rooney është bërë baba për herë të dytë, pasi që gruaja e tij Coleen Rooney ka lindur djalin të cilin e kanë emëruar Klay Anthony. Lajmin e ka bërë të ditur Coleen përmes rrjetit social twitter, duke treguar për gjendjen shëndetësore të djalit d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.922Z

Tjeter prostitute per Rooney

Shtypi roze britanik vazhdon te merret me jeten private te futbollistit Wayne Rooney. Tabloidi The Sun thote se sulmuesi i Manchester United e ka tradhetuar te shoqen me dy prostituta. Vec marredhenies me Jennifer Thompson Rooney duket se ka frekuentuar edhe Helen Wood nje 23-vjecare buk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.422Z

Gruaja e Wayne Rooney me rroba banje

Coleen Rooney ka treguar format në një set fotografik për linjën e re të rrobave të banjës të krijuar prej saj për një markë britanike. Bashkëshortja e futbollistit Wayne Rooney  ka vendosur që kësaj here të poz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama