Rezultate te kerkimit per termin: +Curri

Total: 4770
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.666Z

Rikthehet Curri

Debatik Curri ka nisur të stërvitë pas lëndimit të rëndë që e kishte pësuar para pesë muajve. Mbrojtësi kosovar beson se deri në fillim të muajit të ardhshëm do të jetë në gjendje t’i ndihmojë Genclerbirligit. Ndërsa Kombëtares shqiptare, 27-vjeçari pret t’i rikthehet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.619Z

Curri në Gençlerbirligi

Debatik Curri ka nënshkruar kontratë trevjeçare me klubin turk Gençlerbirligi. Futbollisti kosovar nuk e kishte pranuar vazhdimin e kontratës me klubin e deritashëm Vorskla Poltava, e cila i skadonte në janar, kështu që ai vendosi që ta ndërrojë mjedisin, duke e vazhduar karrierën në f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.055Z

Curri: Ta harrojme Hungarine

Nga rezidenca e “Hotel de Guimaraes”, ku kombetarja eshte akomoduar, mbrojtesi Debatik Curri kerkon te ngreje moralin e shokeve te tij, duke kerkuar qe ata te perqendrohen tek sfida e neserme. Kuqezinjte kerkojne ta harrojne sa me shpejt humbjen me Hungarine pasi neser ne Bra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.644Z

Curri i zhgenjyer

Debatik Curri eshte shume i zhgenjyer pasi e pesoi nje lendim te rende i cili pritet ta le ate jashte fushes se blerte rreth gjashte muaj pikerisht ne kohen kur ishte duke hyre ne formen me te mire. Futbollisti kosovar eshte lenduar rende ne stervitjen e se merkures me ekipin e tij Genclerbirligi.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.646Z

Curri: Jam gati!

Debatik Curri rikthehet në kombëtare pas 8 muajsh, por tani ndihet gati për lojë. “Ishte një periudhë shumë e vështirë për mua. Kisha një dëmtim shumë serioz dhe është kënaqësi që të vish këtu e të takosh shokët. Ndaj dua t’i falenderoj ata, shokët dhe të gjithë ata që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.251Z

Debatik Curri: Premiera, vendimtare

I kanë mjaftuar vetëm 45 minuta në atë miqësore të 22 marsit ndaj Gjeorgjisë, për t'u etiketuar si një nga shpresat e kombëtares shqiptare. Debatik Curri, mesfushori energjik kosovar, ka marrë ftesën e tretë për t'u bashkuar me kuqezinjtë brenda pak muajsh, që nga marrja e nënshtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.328Z

Curri debuton me barazim

Ankara, 16 gusht - Mbrojtësi kosovar Debatik Curri ka debutuar me barazim në Superligën turke. Skuadra e Currit, Gençlerbirligi të shtunën mbrëma në javën e parë barazoi pa gola si mysafir me Eskisehirsporin. Curri luajti tërë ndeshjen për Gençlerbirligin. Titullar te kjo skuadër isht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama